Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska waga piórkowa, którą musisz znać

Walcz w ekskluzywną noc (FEN) Kolejna runda Polski to gorące miejsce do dekoracji gwiazd. Po swoim ostatnim sukcesie 27 marca 2021 roku na FEN 33: LOTOS Fight Night 5, Cockpar Formula Zbliża się o krok do zostania najlepszym w wadze piórkowej w Polsce. Po wygraniu ważnego wydarzenia FEN 33, znalazł się o krok od złota Formuły 1.

Diagnoza MMA i wczesne dni

Podobnie jak wielu dorosłych wchodzących do klatki, formuła została wprowadzona w młodym wieku do sportów walki. Wprowadzenie pochodzi od rodzica. „Zacząłem uprawiać sztuki walki w karate. Moja mama zabrała mnie na zajęcia w wieku 7 lat, a sztuki walki stały się całym moim życiem ”- powiedział Formela. MyMMANews. Zaczynając od uderzającego tła, formuła rozszerzyła się na partię, w pełni pokazując jego umiejętności. „Jest wielu ludzi, którzy przyczynili się do mojego sukcesu. Zaczynając od trenerów karate Z, reprezentacji narodowej, PJ w Branha Gwinei, a następnie Mighty Bulls Guinea. Mój główny partner sparingowy i przyjaciel Sebastian Precipice. Więc z nim mamy te same sportowe marzenia i razem idziemy naprzód ”- powiedział Formela.

Prybis pochodzi z ciężkiej walki w KSW59, która wywalczyła mistrzostwo KSW Phantomweight. Taki partner treningowy Formeli wychowuje ciężko pracujących mistrzów, aby walczyli dzień w dzień. Mając zaledwie 25 lat, Formula podejmuje działania, aby wygrać własne mistrzostwa świata. Mighty Bulls Guinea to najlepsze miejsce do tego w Polsce.

Wspinaczka w szeregach FEN

Przed dołączeniem do FEN w 2020 roku Formuła zaczęła kończyć swoje rzemiosło na pewnym trudnym etapie w Europie. Wśród nich są Cage Warriors i A.C.A. Zadebiutował zawodowo w grudniu 2015 roku z rekordem 9-2 na krótko przed podpisaniem kontraktu z FEN. Sześć z tych dziewięciu zwycięstw zakończyło się finiszem. Wejście do Formula Cage z obecnym zawodnikiem nr 1 w kategorii lekkiej nie jest łatwym testem poza bramką, Łukasz Siergiejewski Na FEN 28 w czerwcu 2020 r. Chociaż Formuła poniosła straty w wyniku rozszczepienia, ważyła 157 funtów, 12 funtów więcej niż jego obecna waga bojowa. Dzięki szybkiej zmianie na FEN 29 w sierpniu 2020, Formuła walczyła ze swoją prawdziwą wagą i trafiła w trzecią rundę TKO. Formela Carjevsky powiedział, że strata pomogła mu poprawić trening, a potem nie przegrał.

READ  Polska: Ciągły spadek w branżach

Skoncentruj się na temacie

Będąc aktywnym w listopadzie 2020 roku z kolejną wygraną, Formuła znalazła się w meczu eliminującym tytuł z innym niebezpiecznym przeciwnikiem Damien Frankievich W FEN 33 W marcu 2021 r. Formuła dominowała z godziny na godzinę i otrzymała jednogłośną decyzję i przyszłą datę w cenie jednego funta za funta polskiego. Daniel Rudkovsky. Po przegraniu pierwszych dwóch profesjonalnych meczów w 2015 roku Rudkovsky przegrał, w tym wygrał Babylon MMA i Fenn Featherweight Championship. Wygrana z Rudkowskim nie tylko dałaby mu tytuł mistrza FEN, ale także postawiłaby go na radarze UFC.

„Dla mnie każda walka jest najlepsza. Każdy z nich jest krokiem w kierunku zostania mistrzem, czy to FEN, czy największe na świecie konsorcjum MMA. Mówię o UFC. To jest moje największe marzenie. Kiedy ciężko pracuję na wszystko, wiem, że będzie czas ”- powiedział Formula. Z umiejętnościami Formuły i etyką pracy jest kwestia tego, „kiedy” nie „kiedy” spełni swoje marzenie o zdobyciu UFC.