Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska spółka PGNiG zwiększa wydobycie gazu w Norwegii

handel energią

Polski koncern naftowo-gazowy PGNiG szacuje wydobycie gazu na Norweskim Szelfie Kontynentalnym (NCS) na 2,6 miliarda metrów sześciennych (bcm) w 2022 roku, według Roberta Berkowskiego, wiceprezesa i dyrektora operacyjnego Roberta Berkowskiego w spółce, Agencja prasowa. Drzwi.

W pierwszych trzech kwartałach 2021 r. wydobycie gazu PGNiG w Norwegii wyniosło 0,65 mld m3 wobec 0,32 mld m3 w analogicznym okresie 2020 roku.

PGNiG Upstream Norway posiada udziały w 58 koncesjach w Network Control Station. Według szacunków PGNiG wydobycie gazu na norweskim szelfie może osiągnąć w 2021 roku 0,9 mld m sześc.

Wsparcie magazynu biznesowego w Budapeszcie

Produkcja prasy godnej tej nazwy to kosztowny biznes. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal dokładają wszelkich starań, aby dostarczać Ci udane wiadomości biznesowe, informacje, którym możesz zaufać, które są oparte na faktach, dokładne i dostarczane bez obaw i przychylności.

Organizacje prasowe na całym świecie zmagały się ze znalezieniem modelu biznesowego, który pozwoliłby im dalej osiągać sukcesy, bez uszczerbku dla ich zdolności do wykonywania. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z ideą zaangażowania najważniejszego interesariusza, czyli czytelników.

Chcielibyśmy zaoferować taką samą możliwość naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennikarstwa biznesowego, którego potrzebujesz. Kliknij przycisk BBJ Support i możesz wybrać, ile i jak często przesyłać nam swoje wpłaty.

READ  Selena FM SA: Wyniki Grupy pod presją cen surowców