Podsumowanie: turniej koszykówki chłopców RFA rozpoczyna się;  Polska leży na skraju Adirondacks

Podsumowanie: turniej koszykówki chłopców RFA rozpoczyna się; Polska leży na skraju Adirondacks

Drużyna koszykówki chłopców Rome Free Academy została pokonana przez Niagara Falls w drugiej połowie po powrocie 62-59 we wtorek w domu Holiday Classic w Rzymie.

RFA prowadziła do przerwy 26-25, ale Niagara Falls pokonała Black Knights 37-33 w drugiej połowie.

Nowicjusz Surafia Norris prowadził RFA z 18 punktami za parę trójek, podczas gdy Isaiah DeJean dodał 14 z czterema trójkami.

Prowadził James Robinson z Niagara Falls, który zdobył 24 punkty. Omarion Rowlands dodał 15 biegów, a Davon Wade dodał 13 biegów.

Obie drużyny zakończyły mecz z ośmioma trójkami.

Wyniki środowego meczu RFA z Henningerem nie były dostępne w czasie dla prasy.

Topy Polska Adirondack

Polska drużyna koszykówki chłopców pokonała Adirondack 18:7 w czwartej kwarcie i we wtorek pokonała Adirondack 54:48.

Polak Carter Cunningham zanotował double-double z 19 punktami i 11 zbiórkami. Zachary Gee i Forrest Martin dodali po 10 punktów.

Brett Sanford miał 16 punktów i siedem zbiórek dla Adirondack. Bailey Gleisman miał 14 punktów, a Maxim Weiler miał 13 punktów dla Wildcatów.

W środę obie drużyny zmierzą się w turnieju. Wyniki nie były dostępne w czasie prasy.

Brokerki wygrają

Tomasz R. Dziewczęca drużyna koszykówki Proctor High School odniosła 47-36 zwycięstwo poza ligą nad gospodarzem Amsterdamem w środę w Holiday College Showcase.

Proctor Lleneila Rodriguez zdobył 22 punkty, w tym pięć trójek. Trafił również 5 za 6 z linii rzutów wolnych. Kaia Singleton dodała 10 punktów.

Proctor prowadził 23-15 do przerwy i 41-29 po trzech kwartach, zwiększając dwucyfrową przewagę Raidersów w drugiej połowie.

Zespół odbił się od wtorkowej porażki 39-35 z Hanowerem z New Hampshire.

Brak danych statystycznych dla Amsterdamu.

Proctor (3-3) ma rozegrać mecz poza ligą przeciwko Holland Patent w środę, 4 stycznia o godzinie 19:00.

DAMSKA ROLKA CAMDEN

Dziewczęca drużyna koszykówki z Camden zdobyła 33 punkty w drugiej kwarcie, aw czwartej kwarcie nie zdobyła gola w Stockbridge Valley.

READ  Australia kupuje od Polski milion nadwyżek szczepionek Pfizer Govt

Było to pierwsze zwycięstwo Camdena w tym sezonie.

Emily Bird i Erika Zick zdobyły po 15 punktów, a Katie McCarthy i Camryn Schenck dodały po 10 dla Camden, które do przerwy prowadziły 44-10.

Marley Brummer wykonał całą punktację Stockbridge.

Zespoły mają się spotkać ponownie w Stockbridge Valley w środę, 4 stycznia o godzinie 18:00.

Cooperstown Najlepsze Whitesboro

Danny Seaman z Cooperstown trafił cztery trójki i zdobył 22 punkty, gdy gospodarze wygrali u siebie 46-28 z Whitesboro we wtorek.

Rory Nelson dodał 10 punktów dla Cooperstown, który prowadził 23-13 do przerwy.

Kylie Hook i Ava Lubia prowadzili Whitesboro z dziewięcioma punktami.

W środę obie drużyny zmierzą się w turnieju. Wyniki niedostępne.

Hokejowy upadek Whitesboro

Drużyna hokejowa chłopców z Whitesboro strzeliła gola wcześnie, ale Baldwinsville wygrała 2: 1 w nieligowym meczu na lodowisku Whitestown Community Center.

Starszy Christian Matthews obronił łącznie 38 rzutów obronnych dla Warriors. Bramkę Whitesboro zdobył starszy napastnik Josh Bono po asyście drugiego napastnika Memphisa Fergusona.

Baldwinsville odpowiedział w drugiej tercji golem starszego napastnika Jamiego Gibba. Na początku trzeciej rundy juniorski napastnik Evan Catanserite wygrał mecz finałowy z asystą juniora Trevora Suttona.

Osiem razy obronił John Schirmer z Baldwinsville.

Whitesboro (3-6 ogólnie) zagra w RFA w Kennedy Arena w piątek o 19:00.