Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Platformówka z przewijaniem bocznym „Pompom: The Great Space Rescue” nadejdzie na Switcha 25 października

Platformówka z przewijaniem bocznym „Pompom: The Great Space Rescue” nadejdzie na Switcha 25 października

Wydawca PID Games i deweloper Tomo Camp wydadzą platformówkę z przewijaniem bocznym Boombom: ocal wielką przestrzeń W przypadku Switcha za pośrednictwem Nintendo eShop 25 października firmy ogłosiły. Demo będzie dostępne od dzisiaj.

Boombom: ocal wielką przestrzeń Został po raz pierwszy uruchomiony na PC przez parowy 24 marca.

Oto przegląd gry, za pośrednictwem pliku Steam . strona:

Na około

Z koła chomika w kosmos Pompom wyrusza z misją, by uratować swojego syna Hoshiego ze szponów kapitana Cata i jego złej załogi. Upoluj wszystkich Piratów Kosmicznego Kota i buduj platformy w miarę postępów. Użyj wszystkiego, czego potrzeba: sprężyn, batów, parasoli, armat… nic nie jest w stanie powstrzymać pompona!

Historia

Pewnego dnia pocił się pompon na kołowrotku dla chomika, gdy do pokoju wpadł dziki chłopak, pokazując rękę od pięknych klejnotów, które spadły z nieba z potężnym „bumem”. Nagle pojawił się Kapitan Cat i jego gang i porwali małego chłopca przez portal w kosmos. Teraz Pompom musi wyruszyć na przygodę, aby uratować swojego syna Hoshiego przed ośmioma kosmicznymi piratami!

Bawić się

W zupełnie nowym typie platformówki z łamigłówkami akcji nie możesz kontrolować chomika Pompoma, ale zamiast tego użyj swojego szybkiego myślenia, aby pomóc mu, umieszczając i kontrolując platformy, przeszkody i przedmioty wokół niego. Analizuj i wykorzystuj wszystko, co stanie Ci na drodze: buduj mosty, umieszczaj sprężyny, przycinaj winorośl… Bądź mądry, szybki, wydajny. Podróżuj przez kosmos na plaże pełne latających ryb, do starożytnych zaginionych świątyń w dżungli, gdzie pomagasz Pompomowi pokonać jego wrogów i uratować jego syna Hoshi z rąk kapitana Cata i jego załogi.

Przewodniki po funkcjach

  • Zagraj w grę platformową w nowy sposób, nie poruszaj postacią, ale platformami.
  • Odkryj piękny hołd dla klasyków SNES i 16-bitowej epoki retro.
  • Przemierzaj osiem światów w epickiej kosmicznej akcji ratunkowej: wskakuj na latające ryby, unikaj złych strzał, rozpraszaj mściwe duchy, pływaj przez piranie, latające spodki i nie tylko.
  • Pompom pokonuje wrogów i zbiera przedmioty, a ty możesz używać tych przedmiotów i wchodzić w interakcje ze światem, aby doprowadzić go do zwycięstwa.
  • Wykorzystaj każdy przedmiot, jaki masz do dyspozycji: lataj z armat, huśtaj się na linach, ścinaj pnącza, spryskuj miodem, zamrażaj czas i wiele więcej.

Obejrzyj zwiastun Switcha poniżej.

READ  Kosmiczny Teleskop Jamesa Webba - LIVE: Największy teleskop, który dokonał eksplozji w kosmosie podczas historycznego startu o wartości 10 miliardów dolarów

Zmiana przyczepy