Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Piotr Zajak kieruje polskim oddziałem Organizacji Przedsiębiorców

Dyrektor generalny Untitled Kingdom wnosi 14-letnie doświadczenie w branży zdrowia cyfrowego i IoT do najszybciej rozwijającego się działu EO.

Kraków, PolskaA 7 czerwca 2022 /PRNewswire/ – Organizacja Entrepreneur Organization (EO) z 198 oddziałami w 61 krajach jest globalną siecią non-profit zrzeszającą ponad 14 000 założycieli i właścicieli firm. Założona w 1987 roku, stała się wiodącym źródłem rozwoju i tworzenia sieci dla przedsiębiorców na całym świecie.

Aby kontynuować tę dynamikę i stymulować innowacyjność w europejskiej przedsiębiorczości, Piotr Zając został wybrany na Prezesa Polska Oddział Organizacji Przedsiębiorców. CEO Untitled Kingdom – firmy, która współpracuje z międzynarodowymi partnerami w celu ożywienia cyfrowych rozwiązań zdrowotnych i MedTech – został wybrany przez byłego prezesa, Daoud Adaśaby zacząć prowadzić rozdział Lipiec 1.

„Jestem zaszczycony, że jestem pionierem w EO Polska Rozdział „Piotr Zajek powiedział”. Jestem zaszczycony, że zostałem wybrany przez Daoud Adaśktóra przeprowadziła organizację przez trudny rok i współfinansowała Fundusz EO Polska dla Ukraina zadowolenie. Jestem mu wdzięczny za jego poświęcenie i za podążanie za nim.”

Misją EO jest angażowanie wiodących przedsiębiorców w naukę i rozwój. Jest to jedyna na świecie sieć peer-to-peer dedykowana wyłącznie przedsiębiorcom pomagającym zmieniać świat. Od 1987 roku organizacja pomaga przedsiębiorcom osiągnąć transformacyjny wzrost. Zaangażowani w naukę i pomaganie sobie nawzajem w sukcesach, ucząc się od najlepszych światowych ekspertów. Polski oddział Organizacji Pracodawców powstał w 2020 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie na większe zasoby przedsiębiorczości w Wschodnia Europa. Bardzo szybko stała się najszybciej rozwijającą się klasą w EO.

„Ta organizacja była dla mnie nieoceniona jako źródło rozwoju sieci i biznesu” – dodał Zajek. „Teraz zaufano mi, że zastosuję się do mojej wizji jego rozwoju. To niepokojące, jak bardzo jestem podekscytowany, że mogę wykorzystać ten wpływ na dobre, ponieważ nie mogę się doczekać zwiększenia naszego członkostwa i możliwości”.

READ  Europa cieszy się obfitością „wielkich” IPO w 2021 roku. Czy to zawyża?

O królestwie bez tytułu

Untitled Kingdom specjalizuje się we wprowadzaniu w życie wyjątkowych cyfrowych rozwiązań zdrowotnych i technologii MedTech. Firma świadczy usługi opracowywania programów i produktów, aby zapewnić skuteczną i bezpieczną opiekę zdrowotną oraz przełamywać bariery społeczne. Założona w 2008 roku firma Untitled Kingdom koncentruje się na staniu się ekspertem w dziedzinie zdrowia cyfrowego, FemTech, Internetu rzeczy i transformacji cyfrowej, współpracując przy projektach, które mają potencjał, by naprawdę zmienić i poprawić komfort i jakość życia ludzi. po więcej informacji odwiedź www.untitledkingdom.com/.

ŹRÓDŁO Bez tytułu KRÓLESTWO