Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Paul Richard „Papa” Bates, Polska, Ohio nekrolog

Paul Richard „Papa” Bates, Polska, Ohio nekrolog

Poland, Ohio (MyValleyTributes) – Paul Richard Bates, czyli „Papa”, 73 lata, zmarł nagle w swojej rezydencji w sobotnie popołudnie, 23 kwietnia 2022 r.

Paul urodził się 24 grudnia 1948 roku w Warren, najstarszy syn Clarence’a i Julii (Jeanne) Bates i był rezydentem dożywotnim.

Absolwent liceum Warrena G. Hardinga i absolwent Ohio State University, Paul był zawsze ubrany w szkarłat i szarość – prawdziwy Buckeyes.

Wykształcenie Paula doprowadziło go do szybkiej pracy jako właściciel reklamy graficznej niedługo po ukończeniu studiów, ale jego najbardziej udana kariera okazała się być przedsiębiorcą i innowatorem w branży ekranów, okien i drzwi przez ponad 38 lat.

Paul poślubił miłość swojego życia, Sandy Lee (Depero) Bates i razem mieli dwie córki, Candice Lee Bates i Ashley Lauren Bates. Paul i Sandy podróżują do Nowej Anglii i tworzą niezapomniane wspomnienia na Cape Cod. Zawsze lubił rodzinne wycieczki i spotkania, które łączą wszystkich, by świętować miłość, śmiech i wiwatować.

Paul pasjonował się również sportem, ponieważ jako trener i cheerleader uczestniczył w niezliczonych meczach koszykówki, piłki nożnej i softballu przez całe swoje życie.

Paul zostawia swoją 41-letnią żonę Sandy Bates; córki Candice Bates (Tara Jefferson) z Victorii w Kolumbii Brytyjskiej i Ashley Bates z Dallas w Teksasie; jego ojciec, Clarence Bates z Warren; brat Carl Bates z Port St. Lucy na Florydzie; Siostra Paula McGee (Tom McGee) z Canton i bliscy jego życia, wnuki Kingston, Lincoln i London Bates, a także prawnuki Bennett i Lyle oraz wiele innych córek, synów i kuzynów.

Jego matka, Julia Bates, poprzedziła śmierć Paula.

Rodzina i przyjaciele mogą złożyć hołd w niedzielę 1 maja 2022 r. w godzinach 11:00-11:55, a nabożeństwo żałobne odbędzie się o 12:00 w domu pogrzebowym Rossi & Santucci, 4221 Market Street, Boardman.

Rodzina i przyjaciele mogą odwiedzić www.rossisantuccifh.com Aby przesłać moje kondolencje rodzinie Paula.

READ  Wojna z Rosją może spowodować dalszy wzrost cen samochodów i niedobory | Wiadomości, sport, praca

Aby wysłać kwiaty rodzinie lub posadzić drzewo ku pamięci Paula Richarda „Papy” Batesa, odwiedź naszą stronę internetową kwiaciarnia.

TV Tribute zostanie wyemitowany w piątek 29 kwietnia o następujących przybliżonych godzinach: 5:17 na WKBN, 8:39 na FOX, 17:21 na WYTV i 18:35 na MyYTV.