sport

Oto Twój przydatny przewodnik po sporcie w telewizji w tym tygodniu

poniedziałek (7 czerwca)

Sky Sports Golf, 8:30 do 14:00
Hamburg Otwarte Mistrzostwa Europy

Tenis Eurosport, 9.55 – 23.15
ITV4, 10:00 do 22:00
Roland Garros Francuski Otwarte

czerwony przycisk sportowy piłki nożnej
międzynarodowy
17.00 Ukraina vs Cypr
19.45 Andora vs Gibraltar
19.45 Wyspy Owcze vs Liechtenstein

PIŁKA NOŻNA Sky Sports Football od 19:40
międzynarodowy
19.45 Niemcy vs Łotwa

GAA TG4, od 20:00 do 21:00
Najważniejsze Praca w weekend

wtorek (8 czerwca)

Tenis Eurosport, 10.55 – 23.00
ITV4, 10:30 do 22:30
Roland Garros Francuski Otwarte

PIŁKA NOŻNA Sky Sports Football od 16.55
międzynarodowy
17.00 Polska vs Islandia

PIŁKA NOŻNA RTE 2 od 18:30
Sky Sports Football od 18:55
międzynarodowy
19:00 Węgry vs Republika Irlandii

czerwony przycisk sportowy piłki nożnej
międzynarodowy
19.15 Czechy vs Albania
19.45 Hiszpania vs Litwa

PIŁKA NOŻNA Virgin Media Sport od 20:00
Sky Sports Premier League od 20:00
międzynarodowy
20.10 Francja w Bułgarii

PIŁKA NOŻNA Premier Sports 1 od 22:00
Eliminacje do Mistrzostw Świata
10 po południu Ekwador vs Peru
północ Kolumbia vs Argentyna
2.30 rano Chile vs Boliwia

PIŁKA NOŻNA Premier Sports 2 od 23:30
Eliminacje do Mistrzostw Świata
23:30 Wenezuela
Urugwaj

1.30 rano Paragwaj przeciwko Brazylii

środa (9 czerwca)

Tenis Eurosport, 9.55-22.00
ITV4, 10:30 do 22:30
Roland Garros Francuski Otwarte

KOLARSTWO Eurosport 14.00-16.00
poziom 1 Wycieczka po Słowenii

Virgin Media Sport od SOCCER od 19:35
Sky Sports Football od 19:40
międzynarodowy
19.45 Portugalia vs Izrael

czwartek (10 czerwca)

Tenis Eurosport, od 9.55 do 18.30
ITV4, 13.30-19.00
Roland Garros Francuski Otwarte

Sky Sports Cricket od 10 rano
BBC 2, 19:00-20:00 (najciekawsze miejsca)
Drugi test D1 Anglia vs Nowa Zelandia

READ  Baseball, softball, lekkoatletyka, golf

KOLARSTWO Eurosport 2, godz. 12.00 – 13.45
Druga faza Wycieczka po Słowenii

Sky Sports Golf, 12:00-17:00
Szwecja mieszany skandynawski

Krykiet BT Sport 1 od 14.4545
Pierwszy test, D1 Indie Zachodnie kontra Republika Południowej Afryki

czerwony przycisk sportowy piłki nożnej
międzynarodowy
17.00 Estonia vs Łotwa

RUGBY LEAGUE Sky Sports Action Championship od 19:00
19.45 SL: Castleford Tigers vs Hull FC

Sky Sports Golf, 20:00 – 23:00
Karolina Południowa Mistrzostwa Palmetto

piątek (11 czerwca)

Tenis Eurosport, 9.55 do 19.50
ITV4, 13.30 – 21.00
Roland Garros Francuski Otwarte

Sky Sports Cricket od 10:15
BBC 2, 19:00-20:00 (najciekawsze miejsca)
Drugi test, D2 Anglia vs Nowa Zelandia

KOLARSTWO Eurosport 2, godz. 12.00 – 13.45
Etap 3 Wycieczka po Słowenii

Sky Sports Golf, 12:00-17:00
Falda GC mieszany skandynawski

RUGBY BT Sport 1 od 14.45
Pierwszy test, D2 Indie Zachodnie kontra Republika Południowej Afryki

RUGBY TG4 od 17:50
eir Sport 1 od 17:30
Premier Sports 1 od 17:55
puchar tęczy
18:00 Zebry w Münster
20.15 Leinster kontra smok

PIŁKA NOŻNA RTE 2 od 19:00
BBC 1 od 19:00
Euro 2020, Grupa 1
20:00 Turcja vs Włochy

RUGBY LEAGUE Sky Sports Arena od 19:30
19.45 SL: Nosorożce Leeds kontra St Helens

Sky Sports Golf, 20:00 – 23:00
Congaree GC Mistrzostwa Palmetto

PIŁKA NOŻNA RTE 2, 23:20 – 23:50
UTV, 23:10 – 0,05 –
Najważniejsze Euro 2020

sobota (12 maja)

Sky Sports Cricket od 10 rano
BBC 2, 19:00-20:00 (najciekawsze miejsca)
Drugi test, D3 Anglia vs Nowa Zelandia

Sky Sports Golf, godz. 12.30-17.00
Szwecja mieszany skandynawski

WYŚCIGI KONNE UTV, 13.25-16:00
York W tym duży kubek

Tenis Eurosport, od 13.30 do 18.30
ITV4, 13.30 – 19.30
Roland Garros French Open – w tym finał gry pojedynczej kobiet

READ  Bob Clark | Wiadomości, sport, praca

PIŁKA NOŻNA RTE 2 od 13.30
BBC 1 od 13.15
Euro 2021, Grupa A
14:00 Walia vs Szwajcaria
Euro 2021 Grupa B
17.00 Dania vs Finlandia

GAA TG4 od 16.3030
Półfinał pierwszej ligi piłki nożnej
17.00 Tyrone kontra Kerry
19.15 Donegal vs Dublin

RUGBY BT Sport 1 od 14:30
BT Sport 3 od 14:30
15:00 Angielska Premier League (do ogłoszenia)

GAA eir Sport 1 od 14:30
Liga Hurlinga, Dyw. 1, Grupa B
15:00 Claire kontra Kilkenny

GAA Premier Sports 2 od 15:00
Do ogłoszenia Liga miotania

RUGBY Premier Sports 1 od 14:30
eir Sport 2 od 14:55
puchar tęczy
15:00 Burze kontra lwy

RUGBY BT Sport 2 od 14.45
Pierwszy test, D3 Indie Zachodnie kontra Republika Południowej Afryki

RUGBY eir Sport 1 od 17:10
Premier Sports 1 od 17:05
puchar tęczy
17.15 Rekiny kontra byki
19.35 Rybołów kontra Benetton

Sky Sports Golf, 18:00 – 23:00
Congaree GC Mistrzostwa Palmetto

BOXING Sky Sports Action od 19:00
Newcastle Louis Ritson kontra Jeremias Pons

GAA TG4 od 19:15
Do ogłoszenia Półfinały Ligi Piłki Nożnej Kobiet

PIŁKA NOŻNA RTE 2 od 19:30
UTV od 19:00
Euro 2020, Grupa B
20:00 Belgia vs Rosja

PIŁKA NOŻNA RTE 2, 23:20 – 23:50
BBC 1, 22:30 – 23:15
Najważniejsze Euro 2020

niedziela (13 czerwca)

UFC BT Sport 1 od 3 nad ranem
Arizona Davison Figueiredo kontra Brandon Moreno
Izrael Adesanya przeciwko Marvin Vettori

Sky Sports Cricket od 10:15
BBC 2, 19:00-20:00 (najciekawsze miejsca)
Drugi test, D4 Anglia vs Nowa Zelandia

Tenis Eurosport, 10.25-17.30
ITV4, 13:00 do 17:30
Roland Garros French Open – w tym finał gry pojedynczej mężczyzn

Sky Sports Golf, godz. 12.30-17.00
Valdadalin mieszany skandynawski

READ  Turecki Kyalab zdobywa 10. tytuł mistrza Europy w zapasach grecko-rzymskich

RUGBY Premier Sports 1 od 12:30
eir Sport 1 od godz. 12.55
puchar tęczy
1 po południu Scarletts kontra Edynburg

GAA TG4 od godz. 13.15
Football League Division II półfinał
13.45 Claire kontra Maj
Spadek pierwszej ligi piłki nożnej
15.45 Monaghan vs Galway

PIŁKA NOŻNA RTE 2 od 13.30
BBC 1 od 13:00
Euro 2020, Grupa D
14:00 anglia vs chorwacja

RUGBY BT Sport 2 od 14.45
Pierwszy test, D4 Indie Zachodnie kontra Republika Południowej Afryki

RUGBY Premier Sports 1 od 16:00
Finał Mistrzostw Anglii (pierwszy mecz)
16.30 Ealing kontra Arabowie

PIŁKA NOŻNA RTE 2 od 16:30
UTV od 16.1515
Euro 2020, Grupa C
17.00 Austria vs Macedonia
20:00 Holandia vs Ukraina

Sky Sports Golf, 18:00 – 23:00
Karolina Południowa Mistrzostwa Palmetto

GAA RTE 2, 22:15 – 23:45
Najważniejsze Liga Niedzielna

PIŁKA NOŻNA BBC 1, 23:15 – północ
Najważniejsze Euro 2020

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment