Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

On je.  On ogląda.  Do.  -Gwiazdy Michelin w Chicago, recenzja POTUS.

On je. On ogląda. Do. -Gwiazdy Michelin w Chicago, recenzja POTUS.

Jest czwartek, Chicago.

Kilka restauracji z Chicago otrzymało w tym tygodniu jedno z najwyższych wyróżnień na świecie. We wtorek ogłoszono nowości w restauracjach wyróżnionych gwiazdką Michelin w mieście – Indienne i Atelier otrzymały swoje pierwsze gwiazdki, a Smyth zdobył trzecią gwiazdkę – jest to druga restauracja w Chicago, po Alinei, która zdobyła trzy gwiazdki.

Z wiadomości teatralnych wynika, że ​​„POTUS” Teatru Steppenwolf jest jedną z pierwszych regionalnych produkcji sztuki, której akcja rozgrywa się w fikcyjnym Białym Domu z prezydentem Trumpem. Krytyk Tribune, Chris Jones, ma tutaj recenzję.

I wreszcie, Sawa’s Old Warsaw, 50-letnia restauracja w Broadview, to prawdopodobnie ostatnie miejsce, które Twoim zdaniem stanie się popularne tej jesieni. Restauracja serwuje w formie bufetu pyszne, polskie klasyki, takie jak gołąbki, placki ziemniaczane i kilka rodzajów pierogów – a także własne danie taco. Krytyk „Tribune”, Nick Kindlesberger, ma wiedzę na temat korzystania z oferty ograniczonej czasowo.

Miłego weekendu, do zobaczenia za tydzień.

— Lauren Azo, zastępca redaktora

Nominowana do Jamesa Bearda szefowa kuchni i właścicielka Justice of the Pies otworzyła swoją pierwszą piekarnię w dzielnicy Avalon Park ze słodyczami, przystawkami i mocną stroną. Krytyczka „Tribune” Louisa Kung Liu Zhou przedstawia tutaj sylwetkę szefa kuchni.

Celeste M. Cooper, Sandra Marquez, Karen Rodriguez i Carolyn Neff "Prezydent" Przez Steppenwolf Theatre Company.

Według krytyka Tribune, Chrisa Jonesa, „POTUS” charakteryzuje się feministyczną wrażliwością i kilkoma świetnymi rolami dla kobiet o skłonnościach komediowych. Przeczytaj jego recenzję tutaj.

Polskie taco zaczyna się od tortilli pszennej i obejmuje grillowaną kiełbasę kielbasa na placku ziemniaczanym z kapustą kiszoną i pikantną musztardą.

To nieoczekiwane połączenie ukazuje bogate dziedzictwo Polski i Meksyku w Chicago. Przeczytaj historię krytyka Tribune Nicka Kindlesbergera tutaj.

Sylvester Stallone pojawia się w dokumencie Netflix

„Pomimo charyzmatycznej obecności Stallone’a jest to nie tyle dokument, ile biograficzna recenzja jego kariery w stylu A&E” – napisała krytyczka Tribune, Nina Metz. Przeczytaj resztę jej recenzji tutaj.

Szef kuchni/właściciel Smyth's, John Shields (z prawej), świętuje wraz ze swoim personelem w swojej restauracji przy North Ada Street w Chicago 8 listopada 2023 r., po tym jak restauracja otrzymała trzecią gwiazdkę Michelin.

Chicagowskie restauracje Smyth, Atelier i Indienne otrzymały gwiazdki Michelin podczas gali Przewodnika Michelin 2023, która odbyła się we wtorek wieczorem w Nowym Jorku. Stokrotki otrzymały także gwiazdkę zrównoważonego rozwoju. Więcej o zwycięskich restauracjach i szefach kuchni przeczytasz tutaj.

Michael Fassbender jako zabójca "Zabójca."

„The Killer” Netflixa to „thriller o zemście zabójcy, w którym Michael Fassbender wciela się w bezimiennego zabójcę” – napisał krytyk magazynu Tribune, Michael Phillips. Jednak film reprezentuje tendencję Netflixa do wytwarzania „śmieci”, jak stwierdził w swojej recenzji tutaj.

Lisette Oropesa & Co "Córka pułku" W operze lirycznej.

Pojawienie się tenora Lawrence’a Brownlee nie było pierwszą niespodzianką w tej produkcji. Przeczytaj recenzję występu Hannah Edgar tutaj.

Ella Williams to chicagowska muzyk występująca jako Squirrel Flower.

Muzyk z Chicago, Squirrel Flower, wydał w październiku „Tomorrow’s Fire”. Krytyk Tribune, Brett Julius, napisał, że jest to „ostry rozwój dla artysty, który nie boi się eksperymentować pod względem gatunku i zakresu”. Przeczytaj resztę jej recenzji tutaj.

W programie telewizyjnym weźmie udział mieszkanka Batavii, Priscilla Sarmiento-Gobana

Mieszkanka Batavii, Priscilla Sarmiento-Gobana, znalazła sposób na złagodzenie stresu i wyzwolenie swojej artystycznej strony, produkując wykwintnie dekorowane ciasta, które przyciągnęły jej uwagę w całym kraju. Przeczytaj o tym tutaj

Fotografie Teda Syriusza opublikowane w nowej książce

Legendarne supermoce chicagowskiego boya hotelowego Teda Syriusza odzyskały zainteresowanie. „Myśl” Syriusza była częścią wystaw w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku i Maison Europeenne de la Photographie w Paryżu. W tym miesiącu ukaże się także książka. Więcej o Syriuszu przeczytasz tutaj.

READ  Przewodnik po zabawnych weekendach Marandy: 25–27 sierpnia