Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowym sposobem na ponowne uruchomienie Masters może być Prime Video Streamer firmy Amazon

Nowym sposobem na ponowne uruchomienie Masters może być Prime Video Streamer firmy Amazon

Wygląda na to, że He-Man i Skeletor mogą mieć nową arenę do uruchomienia w Amazon i MGM Studios Prime Video podczas trwających rozmów z Mattel.

Jak czasem mówi powiedzenie: „Jeśli nie możesz ich pokonać, dołącz do nich”, niezależnie od tego, czy firma Sony Pictures wyciągnęła tę lekcję, czy nie, pozostawiam to Państwu do oceny. Wygląda jednak na to, że producenci Masters of the Universe, w tym producent Todd Black i Mattel, mogli otrzymać tę notatkę, chcąc zawrzeć umowy z Amazon MGM Studios, aby ożywić długo przygotowywany restart.

różnorodny Wdrożyli raport kilka dni temu i w swoim artykule wstępnym stwierdzili, że obecnie pomiędzy obiema stronami w Mattel and Co. Amazon i MGM stwierdziły, że nie ma jeszcze nic konkretnego. Źródło zbliżone do branży filmowej powiedziało Weekly, że rozmowy między obiema stronami toczą się po cienkiej lodzie i są dość niestabilne, ale mamy nadzieję, że studio jest pewne, że prace posuwają się naprzód.

Sprzedaż Sony Netfliksowi i porażka N-Gianta

Nie jest tajemnicą, że próby przystosowania się do najpotężniejszego człowieka we wszechświecie pochodzącego z Eterni kończyły się niepożądanymi rezultatami. Najbliższa rzecz to to Władcy wszechświata Aparaty były w obiegu już w 2019 r., kiedy prawa nabyła firma Sony, która ostatecznie sprzedała je w tym samym roku.

Netflix anulował film po wydaniu 30 milionów dolarów na rozwój, a próby zmniejszenia rozdętego budżetu produkcji, początkowo ustalonego na 200 milionów dolarów, zakończyły się niepowodzeniem. W pewnym momencie Netflix nie chciał ustąpić z kwoty ponad 150 milionów dolarów.

Powiązane problemy z prawami i bieżący stan odtwarzania MOTU.

Podobnie jak w roku 2021 Historia z West Side Gwiazdor Kyle Allen nadal jest zainteresowany rolą w filmie księcia Adama i jego muskularnej blondynki, He-Mana. Aaron i Adam Nee, którzy mieli wyreżyserować poprzednią adaptację filmu aktorskiego opartego na linii zabawek, w porównaniu z ubiegłym rokiem mieli znaczne oszczędności w pracy. zaginione miasto.

Duet reżyserów został zaangażowany do współreżyserowania niezatytułowanej trzeciej części filmu Film Lego. Jeśli Amazon będzie mógł pójść do przodu, Nee Bros. Renegocjować umowę w celu udoskonalenia nowego scenariusza i ukierunkowania go. Istnieje jednak jeszcze jedna przeszkoda, którą firmy Escape Artists i Mattel muszą pokonać, aby zabezpieczyć swoją pozycję: prawa.

READ  DGA wspiera dyrektora Green Border po wypowiedzi o „nazistowskiej propagandzie” – The Hollywood Reporter

Świadczy o tym złożona historia własności sięgająca kilkudziesięciu lat wstecz – podczas gdy Mattel jest właścicielem praw do serii zabawek, prawa do innych mediów, takich jak seriale animowane z lat 80., są własnością Filmation, która jeszcze bardziej dzieli te prawa z innymi pokrewnymi serialami She-Ra: Księżniczka Mocy.

Prawa do filmu zmieniały się na przestrzeni lat w zależności od studia. Filmation zostało przejęte przez DreamWorks Animation, należącą do NBCUniversal, kupując znaczną część biblioteki treści „Masters”. Mattel może wykorzystać adaptacje filmowe tych postaci do 2026 r., chociaż możliwe jest przedłużenie.

Władcy wszechświata W roli He-Mana wystąpi Kyle Allen. Za reżyserię odpowiadają bracia Nee, którzy napisali scenariusz wspólnie z Dave’em Callahamem. Todd Black, Jason Blumenthal, Robbie Brenner i Steve Tisch produkują filmy dla Escape Artists we współpracy z Mattel Films. Bill Bannerman i Devon Franklin są uznawani za producentów wykonawczych.