Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowy sprzęt Space Force PT już wkrótce; Usługa fartucha zależy od sympozjum kosmicznego

Kostiumy Sił Kosmicznych stale się rozwijały, wraz z postępem we wszystkim, od sprzętu PT po nowe elementy ubioru służbowego, w tym debiut kobiecej spódnicy ubioru służbowego.

Rzeczniczka Administracji Sił Powietrznych powiedziała, że ​​na początku 2024 roku mundur fitness Sił Kosmicznych będzie dostępny dla wszystkich komandosów.

Mundur PT został po raz pierwszy ujawniony we wrześniu 2021 roku i został pierwotnie zaprojektowany przez mistrza toru NCAA, podporucznika Mahalę Norrisa, w filmie opublikowanym w mediach społecznościowych. Udostępnione zdjęcia pokazują teraz minimalne zmiany od debiutu – czarne szorty i ciemnoszary T-shirt, a także czarne spodnie dresowe i czarna wiatrówka. Na rękawach koszulki i kurtki wytłoczony jest napis „USSF”, a po lewej stronie każdego elementu znajduje się logo Space Force Delta.

W międzyczasie mundur służbowy rozpoczyna testy zużycia tego lata. Dyrektor sztabu Sił Kosmicznych, generał porucznik Nina M. Armagno, po raz pierwszy publicznie pokazała spódnicę tego munduru. Pierwsze wersje przedstawiały strażników w spodniach, co wywołało niewielki rozdźwięk, gdy obserwatorzy stwierdzili, że spodnie wyglądają na zbyt luźne.

Spódnica jest w tym samym szarym kolorze co spodnie i jest dopasowana.

Armagno nosił mundur na Sympozjum Kosmicznym Fundacji Kosmicznej w Colorado Springs w Kolorado, gdzie nosił czapkę lotniczą w granatowej kurtce mundurowej. Urzędnik z Office of Uniforms powiedział, że Siły Kosmiczne opracowują inne elementy munduru pasujące do munduru służbowego, w tym „macierzyński, różne elementy odzieży wierzchniej, kapelusz na kółkach, spinki do mankietów i inne”.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy mundur służbowy będzie dostępny do zakupu pod koniec 2025 roku.

Biuro mundurowe projektuje również mundury Sił Kosmicznych na „formalne wieczory i oficjalne okazje”, Zgodnie z polityką Sił Powietrznych. Kiedy ten projekt zostanie ujawniony, nie jest jasne.

„Z niecierpliwością czekamy na pokazanie opiekunom bardziej standardowych opcji w przyszłości, aby nadal uwzględniać ich opinie” – powiedział rzecznik firmy.

READ  Edycja: Krzesło Sił Zbrojnych robi grę w Dowództwo Kosmiczne | opinia