Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowa przestrzeń to zwieńczenie Egnyte – czytaj dziś online

Nowa przestrzeń to zwieńczenie Egnyte – czytaj dziś online

Egnyte, bezpieczna platforma do współpracy i zarządzania treścią, ogłosiła powiększenie swojej siedziby w regionie EMEA do nowej przestrzeni w Pinnacle w Reading.

Pomoże to firmie – która w ramach swojej działalności europejskiej ma również biuro w Polsce – przyciągnąć najlepsze talenty w regionie, jednocześnie zaspokajając rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa danych i zarządzania.

„Rozbudowa biura ma kluczowe znaczenie, ponieważ potrzeby naszych pracowników stale ewoluują” – powiedział Ben Saville, dyrektor Egnyte na region EMEA.

„Potrzebowaliśmy większej przestrzeni fizycznej, aby wygodnie pomieścić nasz rosnący zespół, a także środowiska sprzyjającego lepszej współpracy, aby lepiej służyć naszym klientom”.

Nowe biuro, zlokalizowane blisko dworca kolejowego, ma otwarty plan, oddzielne sale konferencyjne i dźwiękoszczelne kabiny. Powierzchnia będzie wspierać plany ekspansji kanałów firmy w regionie EMEA oraz strategię rynku pionowego, w tym architekturę, inżynierię i budownictwo (AEC).

To posunięcie wzmacnia także zaangażowanie Egnyte w obszar czytelniczy.

Dyrektor ds. dochodów Stan Hansen zasiada obecnie w zarządzie Reading Economics and Destination Agency (REDA).

Saville dodał: „Jako jedna z najszybciej rozwijających się gospodarek Wielkiej Brytanii, Reading w naturalny sposób pasowało na bazę operacyjną Egnyte w regionie EMEA”.

„Samo centralne położenie biura jest bardzo dogodne, ponieważ znajduje się ono w pobliżu wielu sklepów i restauracji, a także nowych inwestycji”.

READ  Odkrycie szczątków dinozaurów w portugalskim parku może być największym odkryciem w Europie w historii | dinozaury