Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Niklas Rast 1938-2023 | Wiadomości, sport, praca


POLSKA – Niklas Rast, lat 85, zmarł spokojnie we śnie, w środę, 1 marca 2023 r.

Urodzony 14 lutego 1938 roku, był ukochanym mężem zmarłej Sandry Rast.

Nick miał troje dzieci, Vicki (Keith) Traylor, Kevin (Christine) Rast i Marka (Claire) Rast. Był sympatycznym dziadkiem 10 dzieci: Michelle Derth, Nathana Woolleya (Jessica), Seana Mayera (Brad), Jasona Traylora (Kara), Lindsey Duggar (Jason), Shelby Sakowitz (Randy), Marii Hamilton (Joe), Mackenzie Rust, Abby Rust i Madison Rust.

Nick miał również szczęście być dziadkiem w wieku 14 lat i pradziadkiem w wieku czterech lat. Niklas od wielu lat zarządza firmą Sears. Nick wziął krótkie wakacje i rozpoczął drugą karierę w Mahoning Medical, ponieważ lubił być aktywny i przebywać z ludźmi. Nick poświęcił wiele godzin organizacjom masonów i sanktuariów. Z wielką dumą pomagał dzieciom w Szpitalach Shriners i został odznaczony tytułem Wikariusza Okręgowego i Loży Mistrza Polski. Z dumą służył naszemu krajowi w Siłach Powietrznych USA. Na początku Nick i jego rodzina lubili podróżować i biwakować. Po przejściu na emeryturę Nick i Sandy przeprowadzili się na kilka lat do Teksasu, a następnie wrócili do miejsca, które nazywał domem.

Rodzina wybrała prywatne nabożeństwo żałobne.

Zamiast kwiatów rodzina poprosiła o datki na rzecz Shriners Hospital, na jego cześć, na rzecz Youngstown Shrine Club, P.O. 302, Lima Północna, OH 44452.

Przygotowania powierzono Edwardowi J. Fox & Sons, 4700 Market Street, Boardman, OH 44512.

Rodzina i przyjaciele Nicklasa mogą odwiedzić stronę www.foxfuneralhome.org, aby zobaczyć nekrolog i złożyć kondolencje rodzinie Rast.

(specjalne zawiadomienie)

READ  Harry F Lockhart 1928-2021 | Wiadomości, sport, praca