Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

51. doroczny mecz gwiazd plażowych odbędzie się we wtorek w Canfield | Wiadomości, sport, praca

CANFIELD — 51. coroczna gra Al Beach All-Star Game odbędzie się we wtorek, 7 marca w Canfield High School.

Ta gra honoruje najlepszych koszykarzy z liceum w Dolinie Mahoning. Mecz dziewcząt rozpocznie się o godzinie 18:00, a chłopcy około 19:30

Odbędzie się również konkurs rzutów za trzy punkty pomiędzy najlepszymi strzelcami w regionie.

Czerwona drużyna dziewcząt, prowadzona przez głównego trenera Canfield Matta Riela i sztab, składa się z: Fitch Zed Creek, Carly Harmon z Canfield, Sia Triplett z Canfield, Natalie Albert z Newton Falls, Savannah Brusek z Lowellville, Ariana Daniels z Polski , Gia Triveri z Boardman i Gerrards. Alison Dworkin, Iman Stellato, Alaina Smith za Urszulankę, Chloe Nieder za Canfield, Kate Sahli za Canfield, Samir Colon za Canfield, Abby McIlroy za Canfield i Maggie Pavlanski za Canfield.

Biała drużyna dziewcząt, prowadzona przez głównego trenera Springfield, Johna Matisse’a i personel, obejmuje Cami Romm z Salem, Aaliyah Foster z Liberty, Demi Watson, Sophia Hawke z Brookfield, Brooke Dibble z Matthews Club, Madison Lesnak ze Springfield, Cardinal Mooney Maria Fire i Matthewsa Brooke’a. Bauer, Carly James w Grand Valley, Abby Davidson w Salem, McDonald’s Alivia Morrison i Emma Cunningham w South Ring, Jesse Mullin w Springfield, Abby Reid w Niles i Brooke Shantz w Western Reserve.

Jedna z drużyn chłopców, prowadzona przez głównego trenera Crestview Ricka Gatesa i personel, obejmuje Gianni Malli z Vitch, Nick Del Grata z Struthers, Jason Hewlett z Chaneys, Kirkland Miller z Crestview, Brady DiPietro z Team Boardman, Caden Swiger z Team Slam, Josiah Gonzalny z Lovells. , Demar Clarke Boardman, Jackson Minow z Cardinal Mooney, Shendell Gardner z Springfield, Anthony Lucente z Lowellville, polski JP Genova, Aidan Lyon z South Ring i Owen Bznak z Beaver Local.

Drużyna pozostałych chłopców, prowadzona przez trenera Gerarda Grega Hannona i personel, obejmuje Val McHaidett z Newton, Jacob Lawrence z Harding, Isaiah Jones z Brookfield, Nate Boyarsky z Grand Valley, Johnson z Gerrard, Kishon Talley z Jackson Melton, Aaron Romey i McDonald’s. Greg Constantino, Vinny Fluto z Urszulanek, Donovan Pawlowski z Brookfield, John Trail Mixon z Christian Valley, Thomas Cardero z Team Gerrard, Badgers Bradley Hamilton, Black Cahnell Labra i Terrence Banke z Urszulanek.

READ  Ambasador Serbii w Polsce został wydalony po tym, jak dumnie wspierał polską społeczność LGBT +

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej