Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Netflix rozpoczyna testy dwóch gier mobilnych „Stranger Things” w Polsce

(Zdjęcie: Pexels / Pixabay) Netflix .usługa przesyłania strumieniowego

Mówi się, że Netflix pracuje nad własną usługą gier, umożliwiając abonentom w Polsce z telefonami z Androidem granie w dwie gry „Stranger Things”.

Francja - Stany Zjednoczone - Rozrywka - Serial - Internet - Stranger Things - PREMIERE

(Zdjęcie: MARTIN BUREAU/AFP musi czytać przez Getty Images)

Zapowiedź przesłuchania została ogłoszona 26 sierpnia.

Netflix zaczyna testować swoje gry

Rzecznik Netflixa powiedział w oświadczeniu, że od 26 sierpnia abonenci w Polsce mogą wypróbować gry mobilne na Androida. Dostępne są dwie gry: „Stranger Things 1984” i „Stranger Things 3.”.

Rzecznik dodał również, że gry są wciąż na wczesnym etapie i będą nadal ciężko pracować, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia. Chcą również upewnić się, że gry nie będą zawierały reklam ani zakupów w aplikacji.

Ludzie mogą zorientować się, jak działają gry, za pośrednictwem tweeta od polskiego zespołu Netflix. Gry pojawią się na Twoim koncie, zgodnie z IGN.

Przeczytaj także: Netflix Gaming Focus jest mobilny, w przypadku usługi subskrypcji, takiej jak Xbox, czy rozszerzą się na konsolę?

Jeśli klikniesz ikonę gry, możesz dowiedzieć się więcej o grze, dając Ci możliwość jej pobrania. Jeśli chcesz pobrać grę, przejdziesz do sklepu Google Play. Gry można też znaleźć bezpośrednio w Google Play.

Po pobraniu gry zaloguj się przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła Netflix, zanim zaczniesz grać.

Niestety, według krawędźGry nie mogą być przesyłane strumieniowo. Aby go przesyłać strumieniowo, musisz go pobrać na swój telefon.

W lipcu Netflix ujawnił swoje plany ekspansji na gry, a nawet zatrudnił byłego dyrektora generalnego EA i Oculus do kierowania biznesem gier.

Netflix zapowiedział, że jego strategia skupi się przede wszystkim na grach mobilnych. Gry będą również dostępne za darmo z subskrybentami Netflix, podobnie jak plan Apple Arcade.

To nie pierwszy raz, kiedy serwis streamingowy eksperymentował z grami. Firma zaprezentowała interaktywne tytuły, takie jak „Minecraft: Story Mode”, „Czarne lustro: Bandersnatch” i „Carmen Sandiego: Kraść albo nie kraść”.

READ  Wojna kulturowa Raw vs. Wade pojawia się w świecie zdobienia paznokci

Netflix pracował nad kilkoma projektami „Stranger Things” z Telltale, tym samym studiem, które stworzyło gry „The Walking Dead”. Jednak studio popadło w kłopoty finansowe, a firma ostatecznie upadła.

Szczegóły gry Netflix

Usługa streamingowa nie została ujawniona, gdy abonenci spoza Polski mogą wypróbować gry. Jednak według Bloomberg W kwietniu usługa wystartuje w 2022 roku, a Netflix będzie współpracować z Sony.

Nadawanie jest bardzo popularne w ciągu ostatnich kilku lat. Podobnie jak w przypadku strumieniowego przesyłania filmów i muzyki, więcej osób jest skłonnych płacić miesięczną subskrypcję tylko po to, aby uzyskać łatwy dostęp do gier online.

Oznacza to, że użytkownicy mogą uzyskać dostęp do większej liczby tytułów za stałą miesięczną opłatą abonamentową. Nie będziesz musiał zajmować cennego miejsca na swoim urządzeniu, ponieważ nie będziesz musiał przechowywać zawartości lokalnie. Możesz uzyskać do niego dostęp na wszystkich swoich urządzeniach.

Wadą tego jest to, że koszty się kumulują. Jeśli masz jedną subskrypcję na strumieniowe przesyłanie filmów i programów telewizyjnych, drugą na muzykę, a jeszcze inną na gry, wyglądasz na 40 USD miesięcznie.

Powiązany artykuł: Domysły dotyczące gier wideo Netflix: Gry oddzielają uwagę od przesyłania strumieniowego, nowy projekt jest w fazie rozwoju

Ten artykuł jest własnością Tech Times

Sophie Webster

ⓒ 2021 TECHTIMES.com Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie powielaj bez pozwolenia.