Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Naukowiec kosmiczny Duncan Steele został uwięziony w swoim domu za kampanię mającą na celu obrazę kobiety, którą zna

Astronom, autor i nadawca Duncan Steele został skazany na karę pozbawienia wolności za złośliwą kampanię mającą na celu upokorzenie kobiety. W załączeniu zdjęcie.

Mistrzowski naukowiec zajmujący się kosmosem jest teraz zamknięty w domu za przestępstwa opisane jako zdeterminowana kampania mająca na celu złamanie, upokorzenie i zawstydzenie kobiety, którą znał.

Duncan Irving Steele został dziś skazany na 12 miesięcy więzienia w swoim domu za jedno włamanie i trzy przypadki spowodowania szkód poprzez rozpowszechnianie komunikacji cyfrowej.

Dzisiaj sąd hrabstwa Nelson usłyszał, że wszystko odnosi się do wydarzeń, które miały miejsce na początku 2019 roku, kiedy postanowił zniszczyć kobietę.

67-latek początkowo zaprzeczył oskarżeniom, co doprowadziło do procesu, w którym kobieta była dalej poniżana i zawstydzana.

W końcu przyznał się do winy, ale dzisiaj nie było za to potrącenia, biorąc pod uwagę to, co przecierpiała kobieta.

Zarzuty dotyczyły nie tylko zamieszczania materiałów szkodliwych dla rodziny ofiary, ale także sposobu włamania do jej domu oraz sfotografowania wrażliwych danych osobowych, które miały być wykorzystane przeciwko niej.

Wszystkie szczegóły dotyczące kobiety i charakteru przekazywanych przez niego danych osobowych zostały pominięte.

Steele ukryła również swoje paszporty, kiedy włamał się do jej domu, wiedząc, że wyjeżdża za granicę.

Sędzia David Roth powiedział, że ma szczęście, że nie został oskarżony o wypaczenie wymiaru sprawiedliwości, co skutkowałoby wyrokiem więzienia.

READ  Oferty Walmart Lego City Space zaczynają się z 20% rabatem na Czarny piątek