Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Myślę o Polsce – geopolityczna przyszłość

Myślę o Polsce – geopolityczna przyszłość
Podczas mojej niedawnej walki z Covid-19 w środku nocy poinformowałem żonę, że jesteśmy w Polsce i że jestem umówiony na spotkanie z polskim wojskiem. To był moment, w którym moja żona mądrze zdecydowała się wezwać naszego lekarza. […]

Jesteśmy światowym liderem w prognozowaniu geopolitycznym. Zapewniamy najnowocześniejsze analizy i spostrzeżenia, dzięki którym możesz być na bieżąco z nowościami.

 • Bezstronna analiza wydarzeń na świecie
 • Codzienny komentarz geopolityczny
 • Prognozy długoterminowe pomagają przygotować się na przyszłość
 • Brak płatnych reklam – 100% obsługa subskrybentów

Zobacz opcje subskrypcji

100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Wybierz subskrypcję lub członkostwo:Zrozumieć problemy kształtujące przyszłość świata

Członkostwo w klubie +
Subskrypcja

 • Dostęp do wszystkich treści
 • Codzienna analiza geopolityczna
 • Prognozy geopolityczne
 • Inteligencja predykcyjna
 • Specjalny raport:
  Świat jest zilustrowany na mapie
 • Dwutygodniowe dyskusje wideo

  Z naukowcami George’a i GPF
 • Dostęp do forum dyskusyjnego
  Porozmawiaj o geopolityce ze społecznością ClubGFF
 • Dostęp do wszystkich nagrań czatu na żywo
 • Dołącz do naszej specjalnej serii dyskusjiW tym serie Geopolityka i Ekonomia
 • Inne ekskluzywne treści
  Obejmuje Podcasty+ i Salon


Podaruj wiedzęSubskrypcje w prezencie, raporty specjalne i oferty książekDlaczego nasi subskrybenci nas kochają? Weź to od nich:


Nie mogę wystarczająco wyrazić mojego uznania dla ciebie i reszty personelu Geopolitical Future. W ciągu ostatnich trzech lat… poprawiłem wiele błędnych informacji i złego zrozumienia dzięki twojej analizie.

Czasami polityka i dziennikarstwo świata przeszkadzają w jasnym myśleniu (na własne ryzyko). Twoja umiejętność przedstawiania perspektywy i kontekstu rzeczom, które naprawdę mają znaczenie, jest wysoko ceniona.


30-dniowy zwrot pieniędzy
Gwarantowane

Jeśli nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany, możesz anulować subskrypcję w ciągu pierwszych 30 dni, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Próby nie podlegają zwrotowi.


Pełny dostęp
do naszej treści

Otrzymujesz pełny dostęp do wszystkich naszych treści z dowolną płatną subskrypcją.


Nasza obietnica
Tobie

W GPF nie ma sztuczek, reklam ani przynęt na kliknięcia. Świat jest skomplikowany, ale nie będziemy go dla ciebie upraszczać. Upoważniamy Cię do zrozumienia.George Friedman jest uznanym międzynarodowo prognostykiem geopolitycznym i strategiem spraw międzynarodowych oraz założycielem i prezesem Geopolitical Futures.

Dr Friedman jest autorem bestsellerów New York Timesa. Jego najnowsza książka pt. Burza przed pokojem: paradoks Ameryki, nadchodzący kryzys lat 20. XXI wieku i dalsze zwycięstwoopublikowanym 25 lutego 2020 r., „Ameryka okresowo osiąga punkt kryzysowy, w którym wydaje się, że jest w stanie wojny sama ze sobą, ale po długim czasie odkrywa się na nowo, wierna swoim założycielom iw radykalnie innej formie”. 2020-2030 Dekada rządu USA, sprawy zagraniczne Był to okres, który przyniósł dramatyczny przewrót i przekształcenie polityki, ekonomii i kultury.

Jego najsłynniejsza książka pt. Następne 100 lat, jest utrzymywany przy życiu dzięki przewidywalności swoich przewidywań. Inne bestsellerowe książki to m.in. Punkty zapalne: nadchodzący kryzys w Europie, następna dekada, tajna wojna w Ameryce, przyszłość wojny i przewaga wywiadowcza. Jego książki zostały przetłumaczone na ponad 20 języków.

Dr Friedman wykładał w licznych organizacjach wojskowych i rządowych w Stanach Zjednoczonych i za granicą oraz regularnie występuje jako ekspert ds. spraw międzynarodowych, polityki zagranicznej i wywiadu w głównych mediach. Przez prawie 20 lat, zanim zrezygnował w maju 2015 r., dr Friedman pełnił funkcję dyrektora generalnego, a następnie prezesa firmy Stratfor, którą założył w 1996 r. Friedman uzyskał tytuł licencjata w City College of the City University of New York i posiada doktorat z administracji. z Uniwersytetu Cornella.

READ  Drużyny z Europy wzywają Kirsty'ego - kapitana sześciu Szkotów do reprezentacji Polski