Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

MONAT Global przekazuje ponad 300 000 USD na programy edukacyjne i mentorskie dla młodzieży na całym świecie

Miami – (drut roboczy) – światowy innowator w pielęgnacji włosów, pielęgnacji skóry i zdrowego starzenia się wellness, MONAT Global Corp (MONAT), zebrała ponad 300 000 USD dzięki sprzedaży limitowanej edycji Pamper Me Duo, która zawierała More than a Mist firmy MONAT™ i More than a Lather firmy MONAT™, aby wspierać programy edukacyjne i mentorskie dla młodzieży na całym świecie. 100% zysków netto zostało rozdysponowanych w formie dotacji za pośrednictwem podmiotu charytatywnego MONAT, MONAT Wdzięczność, Inc.do Big Brothers Big Sisters of America, Big Brothers Big Sisters of Canada i MONAT Gratitude’s Zastaw milion dolarów program grantowy. Kampania trwała w styczniu i lutym i obejmowała całą sprzedaż Pamper Me Duo w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a także indywidualną sprzedaż More than a Lather w Europie i More than a Mist w Australii.

MONAT przedłużył swoją inicjatywę zbierania funduszy w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie przez cały marzec na program grantów, który został stworzony, aby wypełnić luki w osiągnięciach w zaniedbanych społecznościach na całym świecie, z łączną kwotą 1 miliona dolarów na wsparcie inicjatyw w dziedzinie sztuki, kultury, sportu młodzieżowego, rozrywka i przedsiębiorczość młodzieży. W Europie inicjatywa została rozszerzona na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej, organizacji niosącej pomoc humanitarną osobom dotkniętym zniszczeniami na Ukrainie.

„Big Brothers Big Sisters to wiodąca organizacja pomagająca dzieciom realizować swój potencjał i budować ich przyszłość. Jestem zaszczycony, że mogę wspierać ich programy w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie” – powiedział Lu Urdaneta, dyrektor ds. kultury, dyrektor generalny MONAT i dyrektor wykonawczy MONAT Wdzięczność. „Pasja naszego niezależnego zespołu sprzedaży zawsze inspirowała mnie do podnoszenia świadomości na temat inicjatyw pozyskiwania funduszy, takich jak Pamper Me Duo, które pozwalają nam udzielać dotacji tym zasłużonym organizacjom. Nie mogę się doczekać wpływu, jaki będziemy nadal wywierać, przygotowując się do przyznania nagród więcej dotacji w ramach naszego Programu Zastawów Dzięki tym wysiłkom jest to milion dolarów.”

Śledź MONAT na InstagramI ŚwiergotI FacebookI Pinterest I youtube. Dodatkowe informacje o firmie można znaleźć na jej stronie internetowej, www.monatglobal.com.

Spółka stowarzyszona z MONAT Gratitude, Inc. na Facebook I Instagram. Więcej informacji na temat wysiłków i filozofii stojącej za wdzięcznością można znaleźć na http://monatgratitude.com.

O firmie Moonat International

MONAT Global Corp. jest spółką zależną należącą w całości do Alcora Corporation, do której należą Project Beauty, internetowy sprzedawca kosmetyków oraz B&R Products, Inc. , która jest jej laboratorium badawczym, rozwojowym i produkcyjnym. Wszystkie trzy firmy mają siedziby w Miami i okolicach na Florydzie. Firma MONAT została założona w 2014 roku, aby wejść na warty wiele miliardów dolarów rynek produktów do pielęgnacji włosów i zapewnić pionierskie możliwości dzięki nowemu podejściu marketingu społecznego do sprzedaży bezpośredniej. W 2019 roku firma rozszerzyła się na rynek pielęgnacji skóry. Firma oferuje unikalny i ekscytujący model biznesowy oraz jeden z najbardziej hojnych planów wynagrodzeń na rynkach Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polski, Hiszpanii, Australii i Litwy.

Dostępność: www.monatglobal.com

O MONAT Gratitude, Inc.

MONAT Gratitude to organizacja non-profit 501(c)(3), oficjalnie zarejestrowana w 2020 roku w południowej Florydzie. Początkowo założony jako ruch w 2014 roku, MONAT Gratitude współpracuje z innowacyjnymi organizacjami non-profit w społecznościach na całym świecie, które wspierają wysiłki w ramach trzech filarów: Rodziny, Dzieci i Edukacja. Wykorzystując globalną sieć liderów społeczności, globalnych dystrybutorów MONAT i partnerstwa z lokalnymi organizacjami, MONAT Gratitude wspiera celowe usługi społecznościowe na całym świecie – urzeczywistniając globalną wizję organizacji z lokalnym wpływem w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce, Litwie, Hiszpania i Australia.

READ  Poznaj klasę MBA 2022 Quantic University: Adriana Blachovich