Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Miranda Lambert i Enrique Iglesias będą współpracować przy „Space in My Heart”

Miranda Lambert i Enrique Iglesias będą współpracować przy „Space in My Heart”


Miranda Lambert i Enrique Iglesias, choć mało prawdopodobny duet, połączyli siły w imię pieśni miłosnych.


48-letnia hiszpańska piosenkarka została w piątek zwolniona „Przestrzeń w moim sercu” – Jego pierwsza przygoda z muzyką country z Lambertem, lat 40.


„Space in My Heart” nagrany w Nashville to miłosna piosenka z gitarowym podkładem, opowiadająca o otwarciu się na drugą połówkę i stworzeniu w sobie miejsca na miłość.


„Jeszcze mnie nie kochasz, ale wiem, że byś to zrobił / Gdybyś tylko czuł się w połowie tak jak ja” – śpiewają razem w refrenie Iglesias i Lambert. „Jeśli odejdziesz, nigdy się nie zmienię / Jest miejsce w moim sercu i tylko tak wyglądasz”.


Miranda Lambert i Enrique Iglesias.

Sony Muzyka Rozrywka


To trzeci singiel Iglesiasa z jego nadchodzącego albumu Folder końcowy. 2.


Piosenkarka „Strange” i wykonawca „Hero” ogłosiła powstanie utworu na początku tego miesiąca, publikując na Instagramie fragment niewydanego utworu i grafikę. Zdjęcie to seksowne, czarno-białe zdjęcie obu gwiazd, na którym Lambert spogląda w dół, a Iglesias podnosi wzrok w kamerę.


Opublikowała także swoją gwiazdę country Historia na Instagramie Aby podzielić się tym, jak bardzo jest podekscytowana możliwością porzucenia piosenki. „Teksas spotyka Hiszpanię!” 🤠” – napisała nad pojedynczą grafiką, nawiązując do swojego rodzinnego Teksasu i pochodzenia Iglesiasa z Madrytu.


„Nie mogę się doczekać, aż to usłyszycie” – dodała.


Utwór jest pierwszym wydawnictwem Lamberta w tym roku i następuje po „If You Were Mine”, kolejnym utworze, który zespół nagrał w czerwcu 2023 roku wraz z Leonem Bridgesem. Piosenka była pierwszą wypuszczoną na rynku od czasu, gdy w marcu tego roku piosenkarka „Kerosene” ujawniła, że ​​po 19 latach rozstaje się ze swoją wieloletnią wytwórnią Sony Music Nashville.
Jeśli chodzi o artystę „Bailando”, udostępnił on niedawno piosenkę „Fría” z udziałem kubańskiego piosenkarza Yotuela, która ma pojawić się na jego nadchodzącym albumie.


Nadchodzący album hiszpańskiej gwiazdy będzie jego ostatnim w karierze. Pierwsza połowa projektu została już udostępniona, Finał (tom 1)w 2021 roku.


Chociaż potwierdził, że nadchodzący projekt będzie jego ostatnim pełnometrażowym wydawnictwem, wcześniej w wywiadzie dla PEOPLE w 2021 roku potwierdził, że nie oznacza to całkowitej emerytury. „Oznacza to, że jest to ostatni album, który będę produkować” – wyjaśnił wokalista „Hero”. „To nie znaczy, że odchodzę na emeryturę – wiele osób pytało mnie: «Czy odchodzisz na emeryturę?».


Kontynuował: „Nie, nigdy nie przejdę na emeryturę! Będę nadal pisać piosenki, ale to nie znaczy, że muszę od czasu do czasu wydawać albumy”.

READ  Naukowcy z powodzeniem wykorzystali egzotyczne atomy do badania elektrodynamiki kwantowej