Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Lakeview nie może wcześnie wyjść na prowadzenie przeciwko Polsce | Wiadomości, sport, praca

Reporter Photo / Robert Hayes Lakeview Jr. Abby Campana wślizguje się na bazę domową i wyciska z nietoperza Sami Aina na dole drugiej rundy przeciwko Polsce.

CORTLAND – Cóż za szalone popołudnie między parą drużyn buldoga.

Początkowo Lakeview wydawał się być w przygnębiającym stanie, prowadząc 8-3 w szóstej rundzie meczu z Polską, rywalem Northeast-8 i finalistą stanowym 2019.

Trafienie wszystkich trzech w biegach u siebie zwykle prowadzi do zwycięstwa, ale gdy Polska musiała strzelać późno, wystarczyła mała piłka.

Taka agresywna postawa na talerzu pozwoliła publiczności odejść od deficytu, ale przezwyciężyła nędzę i pozwoliła komuś na drodze ukraść wietrzne i ciemne popołudnie pod koniec 11-3.

Pomimo prowadzenia 6-0 Lakeview patrzy na dobrą stronę i co to oznacza dla zespołu, aby ruszyć do przodu.

Reporter Photo / Robert Hayes Lakeview Jr. Kylie Imes zwalnia biegacza podczas późnej rundy przeciwko Polsce.

„To jedna z najczystszych gier sportowych, w jakie graliśmy, jest tak odmienna, jak się wydaje”. – powiedział trener Lakeview, Nate Schick. „Tu i tam jest wielka zmiana, ale nie mogliśmy tego wszystkiego połączyć.

– Ale mówię poważnie, kiedy mówię, że myślimy, że zaszokujemy niektóre zespoły. To nie jest dzisiejszy wieczór, ale mam nadzieję, że wkrótce będzie to jeden z tych meczów. Możemy zaszokować niektóre z tych dużych drużyn.

Według Lakeview (5-6), junior Reagan Schick zanotował trzy strikeouty w 12 zwycięstwach. Maggie Pavlonsky była 2 na 3 z czterema rezerwowymi bankami, a Junior Maria Tackett 2 na 3 z parą biegów. Junior Sami Ai wykonał dwa przejazdy i zarejestrował RBI, idąc 1 za 4.

Największe uderzenie nastąpiło po południu, gdy Polak Kia Schiavone pokonał boisko obok trzeciego pacemana i shortstopu z załadowanymi bazami w 8. rundzie na szczycie 7. zmiany.

Polska miała mnóstwo uśmiechów, po których nastąpiło zwycięstwo w meczu.

READ  Dwóch nauczycieli ze Szkoły Publicznej Albuquerque zostało wybranych do nauczania w Polsce

„Szczerze mówiąc, to wiara w ciebie, musisz patrzeć na piłkę, wiedząc, że zwykła wygrana może wiele osiągnąć.” Po zwycięstwie powiedział Schiavone. „Musisz wierzyć w to, że ty i twoi koledzy z zespołu wykonacie swoją pracę i upewnijcie się, że jesteście we właściwym miejscu, aby dostać się tam, gdzie chcecie być.

„Było wspaniale, zwłaszcza że wcześniej trochę się męczyłem. Zaufaj ci, wejdź na górę i rób, co musisz, i wynoś się stamtąd”.

Lakeview Jr. Kylie Ames rozpoczęła gola dubletem z Reserve Bank, po czym Pavlansky strzelił serię, aby złożyć ofiarę, która w drugiej połowie była początkowo 2: 0 na korzyść gospodarzy.

To było 6: 0 po trzeciej zmianie, a Pavlansky podwoił rezerwę i trafił parę przed inningiem.

Impuls był na korzyść Lakeview, ale Polska skupiła się na swoim zadaniu, a senior Camrin Latancio zmniejszył prowadzenie do 6-3 po trzech przejazdach na lewy środek.

Solo strzał Pavlansky’ego, a następnie singiel RBI z nietoperza Abby Campany w piątej rundzie dały wynik 8-3, a Bulldogs zdawały się nosić czarne mundury na miejscu kierowcy w domu – nawet jeśli był to ostatni raz gospodarze znalazłby tablicę domową.

Polska miotaczka Katie McDonald dała jej wsparcie w biegu, strzelając trzy przejazdy w szóstym miejscu i przyspieszając tempo z pierwszego do trzeciego tempa unikając, chociaż Lakeview nadal awansowała 8-6 w siódmej rundzie.

Starszy Jackie Crystal, który teraz odbijał 12 gier, wykonał jeden strzał prosto w lewo w pierwszym odrzutu w rundzie i awansował 8-7.

„W środkowych kilku rundach zaczęliśmy się trochę rozluźniać i porządkować zamiast na siłę”. – powiedział Kristale. „Myślę, że to ostatnia runda. Wiedzieliśmy, że wszystko jest w porządku. Huśtaj się, aż głęboki oddech będzie za późno. Wiedz, co musimy zrobić i zrób to”.

Przed marszem McDonalda Schiavone przygotował najlepszy moment i uderzył w młodszą Abby Farber Latancio.

READ  Transmisja na żywo w Polsce: Bialstalk Lawlanders @ Krakow Kings, 12 czerwca, 15:00 CET (15:00, 09:00 i ET)

McDonald rzucił pełną grę, pozwalając na dziewięć zwycięstw, ale strzelił sześć outów, dziewiąte zwycięstwo na wiosnę.

Trener Polski (10-2) Jim Cerich pochwalił doświadczenie swojej drużyny w walce z płytą.

„Wiemy, że będziemy uderzać piłkę od początku roku. Zdobędziemy wynik”. powiedział. „Przyjrzeliśmy się szybkiemu miotaczowi, powolnemu miotaczowi, dobremu miotaczowi, trafiliśmy we wszystko, to nie był bar.

„Cierpliwości, wyjmij boisko i prowadź nim, nazwa gry polega na tym, aby być cicho w polu grzmotu, być małym w pierwszych dwóch uderzeniach i prowadzić piłkę.”

Dwa Buldogi znów zmierzą się na boisku w Polsce tego wieczoru od godziny 17:00.

Dzisiejsze ważne wiadomości i wiele innych w Twojej skrzynce odbiorczej