Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kobieta Lampasas została wysłana do Polski jako tankowiec

Kobieta Lampasas została wysłana do Polski jako tankowiec

Pfc armii amerykańskiej Angelina Cummins. (Dzięki uprzejmości: Zespół Bojowy 2 Brygady Pancernej)

Trawsko Pomorski, Polska / Lampasas, Teksas (Lis 44) – Kobieta Lampasas została wysłana do Polski w ramach kontyngentu Fort Hood.

PFC armii amerykańskiej Angelina Cummins została przydzielona do 2. plutonu „Beast Company”, 2. batalionu 70. Armor, 2. Brygady Pancernej Zespołu Bojowego, 1. Dywizji Piechoty i pierwotnie dołączyła do armii w celu uzyskania stabilności.

Cummins powiedziała, że ​​jej matka, żołnierz sama w sobie, sprawiła, że ​​pokochała wojskowy styl życia. Ta podróż samopoznania doprowadziła Cumminsa do zostania członkiem załogi czołgu M1A2 Abrams Armor, a konkretnie strzelcem.

Zespół bojowy 2. Korpusu Pancernego mówi, że Cummins dołączyła do zdominowanej przez mężczyzn dziedziny w armii i powiedziała otaczającym ją ludziom, że jest tak samo zdolna jak każdy, i chciała im udowodnić, że się mylili.

W swoim krótkim czasie jako strzelec Abramsa w armii, Cummins osiągnął wiele — od wstępnego szkolenia, które uważano za trudne, po odznaczenie Army Achievement Medal (AAM) za doskonałość w strzelectwie. AAM jest generalnie przyznawany każdemu członkowi sił zbrojnych, który wyróżnił się zasłużoną służbą lub osiągnięciem.

Według Zespołu Bojowego 2. Korpusu Pancernego, Cummins jest znany w całej swojej formacji jako artysta plutonu i wyróżnia się jako bardzo pozytywna osoba, zmotywowana i zmotywowana jako strzelec Abramsa i pewny siebie Żołnierz.

„Zrób to”, mówi Cummins każdej kobiecie rozważającej karierę czołgisty lub karierę w wojsku. Myślę, że wielu ludzi się boi, nie powinni, w życiu nie ma miejsca na wahanie.

READ  Rosja zamyka polską ambasadę za „nieprzyjazne” działania, Polska obiecuje „równą odpowiedź”