Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kiedy Lil Yachty zabrał Vogue do Polski?  wyjaśniono

Kiedy Lil Yachty zabrał Vogue do Polski? wyjaśniono

Na wypadek, gdybyście do tej pory nie słyszeli: Lil Yachty zabrał Vogue do Polski. Raper i Szef pizzy Przez ostatni tydzień wzbudzał zainteresowanie 83-sekundową piosenką, która zawiera operowe wykonanie haczyka „I Take the Woke to Poland” w kółko i śpiewającego go fana. (Wock, jeśli nie wiesz, to pseudonim dla syropu na kaszel Wockhardt, używanego do rzadkiego mieszania; Yachty wcześniej mówił o swojej miłości do Wocky’ego w „Wocky My Lover”) Piosenka wyciekła na SoundCloud, wywołując wiele stronie internetowejI skończyło się na Nieoficjalny film Piosenka Lemonade ma dziś teledysk, który ma ponad 4 miliony wyświetleń, zanim oficjalnie trafi do serwisów streamingowych.

Nic dziwnego – to hipnotyzujący, zabawny utwór, który na pewno zechcesz grać w kółko. Ale jest jeszcze jedno pytanie: gdy, a dokładnie czy Yachty zabrał Vogue do Polski? Według Setlist.fm raper nigdy nie występował w kraju; Ostatnim razem, gdy Yachty koncertowały po Europie w 2017 roku, do Polski nie pojechały lista. Orzeł zwrócił się do przedstawiciela Yachty z pytaniem, czy kiedykolwiek występował w Polsce, ale nie otrzymał odpowiedzi. Tymczasem ten nieoficjalny teledysk do „Poland” wydany przez Hotspot Music twierdzi, że został nakręcony „gdzieś w Polsce o 6:00 rano”, ale z anglojęzycznych tabliczek jasno wynika, że ​​nie powstał nigdzie w pobliżu Polski. Teledysk do Lyrical Lemonade został nakręcony w nowojorskim metrze (choć napis głosił „Polska”).

Więc nie chcemy ci tego zdradzać, ale wygląda na to, że Yachty nie zabrał Vogue’a do Polski. Ale to może się zmienić. Menadżer Yachty, Pierre „Pee” Thomas, podzielił się z HipHopDX, że raper został formalnie zaproszony do Polski przez premiera Mateusza Morawieckiego. „O cholera”, odpowiedział Yachty, zgodnie ze zrzutami ekranu ich tekstów. Ale czy buduje klatkę?

READ  Książę William chwalił odporność ukraińskich uchodźców podczas wizyty w Polsce

Ten post został zaktualizowany.