Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kenneth J. Blatman 1955-2023 |  Wiadomości, sport, praca

Kenneth J. Blatman 1955-2023 | Wiadomości, sport, praca


YOUNGSTOWN – Kenneth James Blattman, lat 68, urodził się 18 lutego 1955 roku w rodzinie Roberta Jamesa Blattmana i Marion Agnus Glover Blattman i zmarł spokojnie w domu w sobotę 12 sierpnia 2023 roku.

Ukończył Polskie Seminarium Duchowne w 1973 r., a następnie uzyskał tytuł Bachelor of Science in Electrical Engineering na Youngstown State University.

Po ukończeniu college’u Ken kontynuował rodzinną firmę i ostatecznie przejął własność Blattman Brothers Tool and Grinding. W lutym tego roku przeszedł na emeryturę jako producent narzędzi i matryc w firmie Brainard Manufacturing.

W młodości Ken lubił biwakować na zewnątrz, łowić ryby i polować z przyjaciółmi. Na swoim motocyklu zwiedził wiele najwspanialszych zabytków i parków narodowych tego kraju.

Przez całe życie mieszkaniec tego regionu, był fanem YSU Penguins, Ohio State Buckeyes, Cleveland Browns i Cleveland Guardians.

Jego dobrego ducha, żywego poczucia humoru i szerokiego uśmiechu będzie brakować jego narzeczonej, Jackie Yahn z Youngstown; jego brat to William (Julie) Blattman z Lexington w stanie Kentucky; siostry Ginger Fitzgerald z Polski i Carol (James) Sofraniek z New Middletown; jego dziewięciu siostrzeńców i siostrzenic, jego ośmiu siostrzeńców i siostrzeńców; kumple śniadaniowi. I cała jego rodzina i przyjaciele.

Przyjaciele i rodzina spotkają się o godzinie 10 rano w piątek, 18 sierpnia 2023 r., w domu pogrzebowym Vaschak-Kirila, 3100 Canfield Road, Youngstown, a nabożeństwo rozpocznie się o godzinie 11 rano.

Pogrzeb odbędzie się w Greenhaven Memorial Gardens.

Kondolencje można składać online na stronie vaschakkirilafh.com.

(specjalne zawiadomienie)

READ  Napastnik rewolucji Adam Buxa został powołany do reprezentacji Polski