Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kathryn C. Wallace 1947-2023 | Wiadomości, sport, praca

YOUNGSTOWN — Katherine C. Wallace, lat 76, zmarła spokojnie we wtorek, 2 maja 2023 r., w Select Specialty Hospital w Boardman.

Urodziła się 26 marca 1947 roku w Youngstown jako córka zmarłego Roberta B. i Eileen J. Walsh Wallace. Ukończyłem Youngstown State University z tytułem licencjata z języka angielskiego.

Rozpoczęła pracę w Departamencie Policji w Youngstown jako specjalista ds. zasiłków i zaczęła publikować biuletyn sąsiedzki, The Golden Gazette, dostarczając grupom straży sąsiedzkiej informacji na temat zapobiegania przestępczości. Po 20 latach pracy w YPD przyjęła stanowisko koordynatora ds. AIDS w Departamencie Zdrowia w Youngstown, gdzie pisała wnioski o dotacje w celu uzyskania funduszy dla obszaru Tri-County ze źródeł stanowych i federalnych. Ze względu na prawie 100-procentowy wskaźnik sukcesu w pozyskiwaniu funduszy prowadziła warsztaty, aby pomóc agencjom non-profit w okolicy poprawić ich wskaźnik sukcesu.

Najszczęśliwsza była, gdy spędzała czas ze swoimi końmi. Była utalentowaną jeźdźczynią i startowała w konkursach ujeżdżeniowych. Szczególnie kochała konie Paso Fino i hojnie poświęcała swój czas, mądrość i humor wielu młodym (i starszym) jeźdźcom. Ma przyjemność być częścią ekipy, która jeździ na lokalne, regionalne i krajowe pokazy koni.

Lojalna przyjaciółka, była zawsze tam, gdzie jej potrzebowałeś.

Była zapaloną właścicielką psów i lubiła trenować swoje sznaucery, yorkshire terriery, airedale i szkockie jelenie w Youngstown All Breeds Training Center w North Jackson. Była szczególnie dumna z przyznania certyfikatu CGC (Canine Good Citizenship) dla swojego teriera szkockiego „Thunderpuppy”.

W wolnym czasie lubiła malować, czytać, dekorować domki dla lalek i robić rękodzieło z drewna.

Aby pielęgnować pamięć, zostawiła kochającego partnera, Charlesa Melnicka, z którym wróciła do domu; jej starzy przyjaciele, Carla Crudel i Pamela Miles Anderson; oraz ich kuzyni, Susan Hickey z North Palm Beach na Florydzie, Diane Jones z Polski, Barbara Pouliton z Wiednia w Wirginii i John (Gil) Walsh z Polski.

READ  Dania szokuje Francję w Paryżu, a Holandia czterokrotnie zdobywa punkty w Belgii - UN Tour | wiadomości piłkarskie

Poprzedziła ją śmierć rodziców.

Przyjaciele mogą dzwonić od 10 do 10:45 rano w poniedziałek, 8 maja 2023 r., w domu pogrzebowym Davidson-Becker w Struthers, bezpośrednio po mszy pogrzebowej o godzinie 11 rano, celebrowanej przez wielebnego Briana Smitha. Zostanie pochowana wraz z rodzicami w Forest Lawn Memorial Park.

Zamiast kwiatów rodzina prosi o datki materialne na rzecz St. Labree Indian School, 112 St. Labree Campus Drive, Ashland, MT 59003, ku jej pamięci.

Odwiedź stronę www.beckerobits.com, aby złożyć kondolencje rodzinie.

(specjalne zawiadomienie)