sport

Karolina A. Orsini 1940-2021 | Wiadomości, sport, praca

CANFIELD — 81-letnia Caroline Ann Orsini zmarła wczesnym rankiem w piątek 22 października 2021 r. w szpitalu St. Elizabeth Youngstown.

Urodziła się 22 września 1940 roku w Youngstown, córka zmarłego Franka i Margaret Petrarcha Colabret.

Caroline pracuje w Assumption Village jako dyplomowana pielęgniarka od ponad 25 lat. Chodziła do szkoły w St. Elizabeth School of Nursing.

Caroline była członkinią kościoła św. Krystyny, gdzie zgłosiła się na ochotnika, była członkinią Praskiego Dzieciątka, a także była bardzo aktywna z siostrami Oblit.

Caroline pozostawiła swojego męża, Thomasa Orsiniego, którego poślubiła 5 maja 1962 r.; jej córka, Monica (John) Rafuth z Canfield; jej dwóch synów, Tom Orsini (Andrea Keener) z Boardman i John Orsini z Canfield; jej siostra Connie (Tom) Foster pochodzi z północnej Limy; jej brat Dominic (Cathy) Kolabrett z Polski; szwagierka Mary Balogh; jej wnuki, Alexis (Eric) Clayton, Nicholas Orsini, Alyssa (Ian Crawford) Rafuth i Alize Rafuth; Jej wnuk Dominic Clayton. I wiele siostrzenic i siostrzeńców.

Rodzina i przyjaciele mogą zadzwonić w poniedziałek 25 października 2021 r. od 9:30 do 10:45 w kościele katolickim św. Krystyny, 3165 S. Schenley Ave. , Youngstown, a następnie o godzinie 11:00 w kościele odbyło się chrześcijańskie nabożeństwo pogrzebowe.

Darowizny na pamiątkę można składać do kościoła św. Krystyny ​​lub Sióstr Oblatów, 50 Warner Road, Hubbard, OH 44425.

Ustalenia zostały powierzone kościołowi Higgins-Reardon Funeral Home Boardman-Canfield Church. Ten nekrolog można obejrzeć, a kondolencje przesłać na www.higgins-reardon.com.

(uwaga specjalna)

READ  Najnowsze: Osaka nałożyła grzywnę w wysokości 15 000 $ za brak mówienia podczas French Open | Sporty

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment