Kapsułki Piątkowe Liceum | Wiadomości, sport, praca

Boardman 63, East 35 – Spartanie wycofali się w drugiej połowie, aby odzyskać siły po przegranej z Harding Wednesday, pokonując East. Brady DiPetro, Luke Ryan i Tommy Nawrocki prowadzili zespół z dziewięcioma punktami.

South Range 59, Gerrard 43 – Dylan Turvey zdobył 16 punktów dla Raiders, aby poprowadzić drużynę do zwycięstwa nad Gerrardem. Landon Moore strzelił 13 bramek, Aiden Lyon 12, a Marc Napoli 10. Gerrard był prowadzony przez Jose Johnsona i Thomasa Cardiero, którzy zdobyli odpowiednio 18 i 17 punktów.

Polska 54, Hubbard 44 – The Bulldogs awansowali w gorącej czwartej kwarcie, pokonując Eagles 17-9, aby odskoczyć i wygrać. Polską prowadził Christian Colosimo z 24 punktami, a Ross Dido z 21. Niklas Hendrix, który prowadził Hubbarda, miał 14 punktów, a Riley Heckert dodał 11 punktów.

Struthers 76, Niles 46 — Głęboka pozycja Wildcata okazała się zbyt duża dla Nilesa w wielkim zwycięstwie Struthers. Łącznie 10 graczy zdobyło punkty za Wildcats. Drużyną kierował Sal Shaffer, który miał 15. Sam Peroni nadał tempo Red Dragons na 15.

Campbell 90, Brookfield 56 – Ofensywa Czerwonych Diabłów okazała się zbyt duża dla Brookfielda w wielkiej wygranej dla Campbella. Kevin Moore prowadził zespół z 23 punktami, a Chavion Leonard dodał 20. Donovan Paulofsky prowadził Warriors z 22 punktami.

Kennedy 83, południowo-wschodni 73 – Orły miały dominację w pierwszej połowie i wykorzystały ten moment, by wygrać z południowo-wschodnim. Nick Ryan prowadził zespół z 23 punktami. Michael Condoleon strzelił 19 bramek, a TJ Harden i Jaden Richell dodali po 11 bramek.

Newton Falls 66, Champ 47 – Tygrysy nabrały rozpędu w drugiej połowie, by wyprzedzić mistrza. Jordan Dowling prowadził Tygrysy z 20 punktami. McHaydet zdobył 14 punktów, Alex Pennington 13, a Jake Klein dodał 10. Mason McKinney poprowadził złoty błysk z 13 punktami. Brett Chanel i Joy Phil zdobyli po 10 punktów.

READ  Wyniki toru Portage County z 20 maja 2023 r

Cardinal Money 53, Howland 52 – Cardinals wrócili w czwartym kwartale, aby wygrać z Howland. Rocco Turner poprowadził zespół z 17 punktami. Mick Hergenrother zdobył 15 punktów, a Ashton O’Brien dodał 10. Prowadził Anthony Masuchie Howland z 15 punktami. Gabi Badi” skomentowała w 10. minucie.

Matthews 72, Lordstown 41 – Vinnie Sharp zdobył 21 punktów dla Matthewsa, który w roku po pokonaniu Lordstown przesunął się na 14:1. Tyler Hopkinson dodał 10 punktów. Lordstown znajduje się na 2-9.

SPRINGFIELD 64, SEBRING 22 – Adam Ware zdobył 20 punktów dla Tygrysów w wielkim zwycięstwie nad Sebringiem. Beau Brungard zdobył 14 punktów. Springfield prowadził 41-16 w pierwszej połowie.

Jefferson 61, Lakeview 60 – The Bulldogs przegrali 22-10 w czwartej kwarcie i przegrali ligowe rozgrywki na rzecz Jeffersona. Colton Mallorca prowadził zespół z 19 punktami. Nate Fox zdobył 13 punktów, a Aidan Popovich dodał 12.

South Canton 46, Salem 30 – Cam Sampson poprowadził Salem do przegranej z niskim wynikiem z Canton South. Sampson zakończył wieczór z siedmioma punktami. Kwakrzy zdobyli dziewięć punktów na koniec pierwszej połowy i dziesięć punktów w trzeciej kwarcie.

Columbiana 71, Lizbona 58 – Nick Million zdobył 36 punktów dla Clippers w zwycięstwie Eastern Ohio Athletic Conference nad Lizboną. Zwycięstwo przeniosło Kolumbię na 7-7 w roku i 6-2 na konferencji. Trevor Sifke zdobył 25 punktów dla Błękitnych Diabłów.

Independence 59, Grand Valley 43 – Hagan Hedock zdobył 20 punktów dla Grand Valley w przegranej w lidze z Independence. Kaden Fati zdobył osiem punktów.