Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kamera filmująca kanadyjskiego posła oddającego mocz kilka tygodni po nagim wypadku |  Kanada

Kamera filmująca kanadyjskiego posła oddającego mocz kilka tygodni po nagim wypadku | Kanada

Kanadyjski poseł tymczasowo rezygnuje z niektórych obowiązków i „szuka pomocy” po tym, jak został zauważony przez kamerę oddającą mocz podczas procedur parlamentarnych, miesiąc później Zostałeś schwytany nago podczas kolejnego wirtualnego pokazu.

William Amos, członek rządzącej Partii Liberalnej Justina Trudeau, powiedział w swoich przeprosinach: „Ostatniej nocy, uczestnicząc w sesjach niemal w Izbie Gmin, w miejscu niepublicznym, oddałem mocz, nie zdając sobie sprawy, że jestem przed kamerą”. Na Twitterze późny czwartek.

Powiedział: „Czuję się bardzo zawstydzony moimi czynami i cierpieniem, jakie mogły wywołać u każdego, kto je widział”. „Przepraszam bez zastrzeżeń”.

Dziennikarze polityczni na Twitterze, powołując się na źródła, powiedzieli, że Amos rozmawiał przez telefon w swoim biurze, kiedy zdecydował się wysikać do filiżanki kawy, zamiast przerywać lub kończyć rozmowę.

Oficjalna opozycyjna Partia Konserwatywna Kanady uznała zachowanie Amosa za niedopuszczalne i zapytała, czy wypadek był wypadkiem.

„Jest to wzorzec zachowania pana Amosa, a teraz jest jasne, że liberałowie z Trudeau nie wywiązali się ze swojego obowiązku zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy po pierwszym incydencie” – powiedziała w oświadczeniu konserwatywna posłanka Karen Vecchio.

Amos zapowiedział, że pozostanie członkiem parlamentu, ale „tymczasowo” zrzeknie się swojego parlamentarnego stanowiska sekretarza i funkcji komisji. Amos jest asystentem ministra przemysłu Francois-Philippe Champaign.

Poseł z Quebecu powiedział, że będzie szukał pomocy, ale nie powiedział, jakiej pomocy szuka.

Amos po raz pierwszy zwrócił uwagę mediów w kwietniu, po tym, jak zrzut ekranu, który wyciekł z mediów, pokazał go zupełnie nagiego na rządowym wideo.

W tym czasie Amos powiedział, że po joggingu miał na sobie ubranie robocze i nie wiedział, że jego aparat jest włączony.