Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Żart Kamali Harris o nieudanym marines obudził się podczas przemówienia otwierającego Akademię Marynarki Wojennej

Wiceprezydent Harris obudził się, żartując o tym, że marines kobiety grzęzną podczas przemówienia z okazji otwarcia Akademii Marynarki Wojennej – dwa tygodnie po tym, jak Biden opisał swoje ukończenie klasy Straży Wybrzeża jako „nudne”.

  • Harris wygłosił w piątek przemówienie otwierające w Akademii Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych
  • Wiceprezydent zażartował na temat Marines, który spotkał się z letnią reakcją publiczności. Został również skrytykowany na Twitterze
  • Dzieje się to zaledwie tydzień po tym, jak żarty Joe Bidena padły podczas jego przemówienia dyplomowego w Coast Guard Academy
  • – Jesteś naprawdę nudną klasą. To znaczy, daj spokój człowieku, czy słońce cię dosięga? Biden zapytał, gdy tłum nie mógł się roześmiać z jego przekomarzania się

Żart Kamali Harris „I Woke Up” o marines padł podczas jej inauguracyjnego przemówienia w Akademii Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych w piątek.

Wiceprzewodnicząca była pierwszą kobietą, która wygłosiła przemówienie na gali Akademii Marynarki Wojennej i zwracając się do grupy absolwentów, zwracała uwagę na wzmocnienie pozycji kobiet.

„Jesteście inżynierami elektrykami, którzy wkrótce pomogą przekształcić energię słoneczną i wiatrową w energię oraz przekształcić energię słoneczną i wiatrową w siłę bojową” – powiedziała podczas przemówienia.

Po prostu zapytaj dziś dowolnego marines, zrobią to Ona Zamiast tego weź ze sobą 20 funtów baterii lub zwinięty panel słoneczny i jestem pewien Ona Powie ci panel słoneczny – i tak będzie.

Harris później eksplodowała swoim charakterystycznym śmiechem po rzuceniu żartu, ale reakcja publiczności była bardziej stłumiona.

Nastąpiło kilka miłych braw, ale żart został skrytykowany na Twitterze, a wideo z przemówieniem obejrzano ponad pół miliona razy.

„Studenci jęczą, gdy Kamala chichocze samotnie na scenie” – napisał Benny Johnson, prowadzący Newsmax.

Inny odpowiedział: „Okazuje się, że nie ma nic śmiesznego w budzeniu się”.

Inni zauważają, że panele słoneczne często wymagają baterii do magazynowania energii zebranej ze światła słonecznego.

Dzieje się to zaledwie tydzień po tym, jak żarty prezydenta Bidena zawiodły podczas ceremonii zakończenia straży przybrzeżnej.

Jako Wasz Głównodowodzący nie mogłem się doczekać, kiedy będę mógł to zrobić od dłuższego czasu. Chcę zachować starą tradycję: niniejszym zwalniam wszystkich, którzy służą krępom [for] Drobne wykroczenia – odciążające – powiedział prezydent do tłumu absolwentów w New London w stanie Connecticut.

„Nie masz pojęcia, jak bardzo żałowałem, że nie mogłem tego zrobić na maturze” – zażartował.

„Wszyscy myślicie, że żartuję. Nie jestem. Drobne naruszenia, takie jak użycie gaśnicy na wężu asystenta pokojowego, ale poza tym …” powiedział, odnosząc się do żartu, który zrobił swojemu doradcy w akademiku na Uniwersytecie w Delaware.

Kiedy tłum nie odpowiedział, powiedział: „Jesteś naprawdę nudną klasą. To znaczy, daj spokój człowieku, czy słońce cię dosięga?”.

Dzieje się to zaledwie tydzień po tym, jak żarty prezydenta Bidena zawiodły podczas ceremonii zakończenia straży przybrzeżnej

Dzieje się to zaledwie tydzień po tym, jak żarty prezydenta Bidena zawiodły podczas ceremonii zakończenia straży przybrzeżnej

W międzyczasie Harris przemówiła również w swoim przemówieniu otwierającym do absolwentów w piątek o pracy, jaką marines wykonywali podczas pandemii COVID-19.

Badacze morscy odkryli również, jak używać maszyn dziewiarskich 3D do tworzenia masek. Powiedziała, że ​​laboratoria morskie monitorowały rozprzestrzenianie się choroby.

Kieruje Korpusem Piechoty Morskiej i Marynarki Wojennej w łączeniu pandemii z medyczną gotowością naszych sił bojowych na przyszłość.

„Amerykanie liczą na ciebie”.

Później uścisnęła dłoń kilku członkom klasy magisterskiej bez maski na twarz.

Wiceprezydent była pierwszą kobietą, która wygłosiła przemówienie na gali Akademii Marynarki Wojennej

Reklamy