Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

James Gunn chce, aby Zoe Saldana zagrała w DCU po tym, jak została pierwszą aktorką w historii, która wystąpiła w czterech filmach, które zarobiły ponad 2 miliardy dolarów w kasie

Jest kilku aktorów, którzy wnoszą do filmów taką żywiołowość i atmosferę, że chce się je oglądać w kółko, a dobrym tego przykładem jest Zoe Saldana. To dobre zjawisko dla wszystkich zaangażowanych w realizację filmu, ponieważ jego kinowa premiera będzie miała ogromną widownię – producenci dostaną pieniądze, aktorzy dostaną sławę.

Wracając do Zoe Saldany, nie ma wątpliwości, że można ją zaliczyć do grona aktorów, których obecność może podbić sprzedaż biletów na film. A dzięki swojemu ostatniemu osiągnięciu w tym zakresie może dołączyć do bardzo popularnej franczyzy medialnej.

Zoe Saldana

Musisz przeczytać: „Mam zamiar tutaj podpisać. Gotowe”: Zoe Saldana nie ma nic przeciwko zrobieniu 60 kontynuacji Avatara po tym, jak twierdzi, że jest zmęczona wielomiliardowymi franczyzami

Zoe Saldana zarobiła oszałamiający miliard dolarów

Stanie się aktorem opłacalnym w Hollywood to nie żart. W branży filmowej panuje duża konkurencja, a zebranie listy aktorów, na której znajdują się gwiazdy takie jak Anya Taylor Joy czy Sebastian Stan, to ogromne zadanie.

Zoe Saldana Fandom Drut
Zoe Saldana w Avatarze 2

strażnicy Galaktyki Supergwiazda Zoe Saldana jest jednym z tych aktorów, którzy pozostawili ten ślad w Hollywood. Po tym, jak zagrał w pierwszym obraz symbolu film, powtórzyła swoją rolę Neytiri w sequelu Awatar: Wodna droga Obaj przekroczyli próg 1 miliarda dolarów zarobków.

Powiązany: Fani Avatara 2 zbierają się, by wesprzeć Zoe Saldañę po lekceważeniu Oscarów: „Pewnego dnia. Obiecujemy, że dostaniesz nominację do Oscara”.

fakt, droga wodna Skończyło się na przekroczeniu 2 miliardów dolarów (na całym świecie), podobnie jak pozostałe trzy filmy, w których Saldana zagrała – Mściciele: koniec gryI Avengers: Wojna bez granic, I oczywiście, obraz symbolu.

To oficjalnie czyni ją pierwszą aktorką, której cztery filmy przekroczyły granicę 2 miliardów dolarów, a fani nie mogą być bardziej zadowoleni z aktora, który wcielił się w rolę Gamory w MCU!

READ  Strictly Come Dancing ogłasza czterech nowych profesjonalistów w swojej serii 2021 - Entertainment Focus

Przeczytaj także: „Zoe jest lepsza niż większość chłopców”: gwiazda MCU, Karen Gillan, powiedziała, że ​​umiejętności walki Zoe Saldany są lepsze niż Chrisa Evansa, Roberta Downeya Jr. i Chrisa Hemswortha

James Gunn może zatrudnić Zoe Saldanę do DCU

Wszyscy czekają na wyczekiwaną trzecią część strażnicy Galaktyki Serie. Ale chociaż szum jest wciąż świeży, fani będą mieli jeszcze więcej powodów do zadowolenia, ponieważ reżyser chce obsadzić jednego (lub więcej!) członków obsady w innym wszechświecie.

Zoe Saldana Fandom Drut
Od lewej do prawej: James Gunn, Chris Pratt i Zoe Saldana

Powiązany: „Nie chciałem”: mąż Blake Lively, Ryan Reynolds, czuje się tak nieswojo, całując pytanie Zoe Saldany, że przysięga Kiddowi, że zadał

Cóż, odnosiliśmy się do fanów DCU, a nie fanów MCU. Na początku tego miesiąca James Gunn drażnił fanów, mówiąc, że praca z główną obsadą filmu jest dla niego całkowicie możliwa. GotG serial w przyszłości.

W rozmowie z Empire 56-letni filmowiec powiedział:

„Ten aktor jest jak moja rodzina. Nie mogę ci powiedzieć, jak blisko jestem z Chrisem Prattem i Boomem [Klementieff] i Dave’a [Bautista] i Zoe [Saldaña] i Karen [Gillan]. Ale wiem też, że znowu będę pracować z tymi wszystkimi ludźmi jeden na jednego. Może w mojej innej pracy”.

Należy zauważyć, że w tym momencie wszyscy są już znanymi aktorami. Jednak Zoe Saldana Udowodnienie, że ma przewagę, gdyby Gunn kiedykolwiek wybrał ich do pracy z nim w DCU, ponieważ ma dla niej magię o wartości 2 miliardów dolarów.

Teraz, gdy jest współprzewodniczącym DCU wraz z Peterem Safranem, nie potrwa długo, zanim zobaczymy Saldanę w DCU. Może jak Big Barda? lub Hawkgirl!

Strażnicy Galaktyki vol. 3 Ma trafić do kin 5 maja 2023 roku.

Źródło: bezpośredni