Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ignitis na Litwie planuje polską ekspansję słoneczną

Zielona energia

Według raportu Pv-tech.org litewska firma energetyczna Ignitis Group poinformowała, że ​​wzmacnia swoją pozycję w Polsce, przejmując firmy, które obecnie opracowują projekty energii słonecznej o łącznej mocy do 80 megawatów (megawatów) w tym kraju.

Ignitis Renewables zawrze umowę zakupu 100% nieujawnionych akcji polskich spółek „w najbliższej przyszłości” w transakcjach obejmujących łączną inwestycję około 50 mln euro (57 mln USD).

Przejmowane projekty znajdują się na różnych etapach rozwoju, a daty rozpoczęcia działalności komercyjnej szacuje się na około 2022-2023. Ignitis powiedział w oświadczeniu przesłanym do PV Tech, że nie ujawni nazw przejętych w tym momencie firm.

Wsparcie magazynu biznesowego w Budapeszcie

Produkcja prasy godnej tej nazwy to kosztowny biznes. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal starają się dostarczać Ci udane wiadomości biznesowe, informacje, którym możesz zaufać, które są oparte na faktach, dokładne i dostarczane bez strachu i przychylności.

Organizacje prasowe na całym świecie zmagały się ze znalezieniem modelu biznesowego, który pozwoliłby im dalej osiągać sukcesy, bez uszczerbku dla ich zdolności do wykonywania. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z ideą zaangażowania najważniejszego interesariusza, czyli czytelników.

Chcielibyśmy zaoferować taką samą możliwość naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennikarstwa biznesowego, którego potrzebujesz. Kliknij przycisk BBJ Support i możesz wybrać, ile i jak często przesyłać nam swoje wpłaty.

READ  Zapomnijcie o Rosji, dlaczego Chiny tak bardzo interesują się Polską?