Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Howland pokonuje Polskę 3:0 |  Wiadomości, sport, praca

Howland pokonuje Polskę 3:0 | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – W dawnych czasach – w latach 90. – przeciwnicy zachwycali się, jak dobrze bronili takiej gwiazdy jak Michael Jordan, a po meczu spojrzeli na kartę wyników i zobaczyli, że zdobył on 30 lub więcej punktów.

Przeciwniczki żeńskiej drużyny piłkarskiej Howland mają to samo zdanie na temat Avy Yannucci.

Iannucci, mały napastnik, strzelił jednego gola i jedną asystę, gdy w środowy wieczór Tygrysy (8-2-2) pokonały Polskę 3:0 w pozakonferencyjnym meczu na Dave Pavlanski Field.

Iannucci, Gracz Roku I ligi 2022, strzelił w tym sezonie 11 goli i 12 asyst. Jej styl gry pozwala przeciwnikom wiedzieć, że muszą ją mocno oznaczyć, ale ona wciąż może dostać się na tablicę wyników.

„Mieliśmy trudności z umieszczeniem piłki w siatce” – powiedział Iannucci. „Ale mieliśmy naprawdę dobry sprzęt. Wyjście i wystawienie co najmniej trzech zawodników, aby zapewnić sobie zwycięstwo, było dobrym pomysłem”.

Asystą Iannucciego było podanie w idealnym momencie z bliskiego środka pola, które sprawiło, że koleżanka z pierwszego roku, Madison Schmitz, znalazła się między dwoma obrońcami Bulldoga. Resztę zrobił Schmitz. Z około 25 jardów pokonała jednego obrońcę i drugiego, pokonując polską bramkarzkę Leanne Williams, która w lewy róg siatki zdobyła siódmego gola w sezonie w 21. minucie.

„Kiedy atakowałem tę przestrzeń, Madison po prostu to zauważyła; odsunęła się i mogłem ją po prostu nakarmić. Zachowała ciszę i skończyła” – powiedział Iannucci.[Schmitz] To świetny zawodnik i mamy dobre relacje”.

Wyzwanie dla Polski było dwojakie: obrona Iannucci i jej kolegów z drużyny oraz jednoczesna próba kontrataku. W połowie pierwszej połowy Bulldogs kontrolowali piłkę w ataku, ale nie byli w stanie utrzymać tej dynamiki.

„Są bardzo szybcy, a to nas spowolniło, ponieważ nasza drużyna atakująca, gdy zobaczyła prędkość, była bardziej nastawiona na defensywę” – powiedział trener Polski Neil Huda.

READ  Estońska drużyna koszykówki 3x3 ma znany remis w finale Pucharu Europy | Sporty

„Iannucci jest bardzo dobry” – dodał. „Dotyka piłki czysto, dobrze ją ustawia i widzi cały kort”.

Pomimo utraty trzech bramek, Williams, bramkarz Bulldogs, zmienił bramkę.

„Layan jest niesamowity” – powiedział Hoda. „Z pewnością będzie nam jej brakować w przyszłym roku”.

Bramka Iannucciego padł w 45. minucie po rzucie rożnym Imogen Deblois. Iannucci kontrolował piłkę, uważnie się jej przyglądając, wykonał obrotowy ruch i strzelił w prawy dolny róg.

„Jest wspaniała” – powiedział o Iannuccim trener Howland Greg Mitchell. „Zdecydowanie uważam, że jest jednym z najmądrzejszych dzieciaków; Piłkarz z wysokim IQ. W zeszłym roku została Graczem Roku I ligi i pokazała dlaczego. Ona nie tylko strzela gole; z nią [ball] Rozdziela asysty, a także w defensywie robi wszystko.

Ostatni gol Holland padł w 74. minucie po strzale Grace Villouk.

Bilans Bulldogs jest zwodniczy. Grali z pięcioma przeciwnikami spoza konferencji i czterech z nich znalazło się w rankingu. Polska ma bilans 6-0-0 w Konferencji Północno-Wschodniej-8.

„To dla nas dobre” – powiedział Hoda o trudnym harmonogramie. „Musimy po prostu grać lepiej”.

Dodał: „Musimy trochę poprawić naszą obronę”. „Dziś wieczorem mieliśmy problemy z szybkością. Spróbujemy to naprawić i naprawić przed turniejem”.

Mitchell powiedział, że aby jego zespół mógł awansować w turnieju, musi lepiej wykorzystywać okazje do zdobycia gola.

„Zwycięstwo zdecydowanym strzałem zawsze jest dobre, szczególnie ostatnio, gdy traciliśmy bramki” – powiedział. „Chcieliśmy zobaczyć, czy potrafimy zakończyć lepiej w defensywie i zrobiliśmy to dzisiaj. Chcemy po prostu być bardziej konsekwentni w wykańczaniu akcji. Biorąc pod uwagę liczbę szans, jakie mieliśmy dziś wieczorem, chcemy strzelić więcej bramek. Chcemy, aby tablica wyników odzwierciedlają ilość czasu, w jakim posiadamy piłkę. Dobrą rzeczą jest to, że wciąż stwarzamy sobie takie okazje i musimy trzymać się zadania, a w końcówce [the ball] – Zacznie do nas przychodzić.

READ  Jak boks jest wyjątkową historią irlandzkiego sukcesu sportowego - The Irish Times

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej