Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Hariharan „uwielbia pracować” ze swoim synem Akshayem przy indo-polskim filmie „Nie znaczy nie”

Słynny piosenkarz Hariharan ujawnił swoją miłość do śpiewania piosenek w nadchodzącym indyjsko-polskim filmie No Means No, w reżyserii Vikasha Vermy, z Dhruvem Vermą w roli głównej. Wraz z Hariharanem, Shreya Ghoshal ma piosenkę w filmie.

„Nie znaczy nie” to międzynarodowy film indyjsko-polski w reżyserii Vikasha Vermy z Dhruvem Vermą w roli głównej. Mój syn Akshay Hariharan i ja stworzyliśmy muzykę do filmu. Był to ciekawy projekt z dużą ilością muzyki i elektronicznym podkładem dźwiękowym dostarczonym przez Akshay. Uwielbialiśmy pracować nad tym projektem”.

Kompozytor i wokalista Hariharan uważał, że muzyka filmowa powinna mieć wyraźnie europejski charakter. Swobodnie używał wiolonczeli i fortepianu, a także zdobył jednych z najlepszych śpiewaków z Niemiec, Białorusi i innych części Europy za swoje najlepsze partytury.

Jego syn, pan Akshay Hariharan, jest producentem muzycznym piosenki „No Means No”. Karan Hariharan jest także jedną ze śpiewaczek filmu.

„Nie znaczy to, że jeden z najbardziej oczekiwanych filmów w reżyserii Vikasha Vermy, w którym występuje Dhruv Verma i wielu wspaniałych aktorów. Mam zaszczyt być producentem muzycznym i kompozytorem tego filmu. To było wspaniałe doświadczenie, jak dużo ciężkiej pracy przeszedłem i otrzymałem wiele wskazówek od Hari Ji Jest to w zasadzie mieszanka muzyki indyjskiej, europejskiej, elektronicznej i wszystkich innych gatunków. Mam nadzieję, że zrobiliśmy to sprawiedliwie”, mówi Akshay Hariharan.

Film kręcony jest głównie w zimnych miejscach w Polsce. W filmie występuje obsada, w tym Gulshan Grover, Deep Raj Rana, Sharad Kapoor, Dhruv Verma, Natalia Pak, Anna Józek, Sliuya Cheek, Paul Cheek, Jersey Handslik, Nazia Hassan, Anna Ador i Kat Christian.

READ  Ciekawostki o Pleiades Theatre Ohio