Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Główny Urząd Statystyczny odwiedza personel AU, Space Force Delta 13>Baza Sił Powietrznych Maxwell>Wyświetlacz

Baza Sił Powietrznych Maxwell, Ala. –

Siły Kosmiczne USA Szef operacji kosmicznych, generał John W. „Jay” Raymond odwiedziłem kilka Uniwersytet Lotniczy Szkoły i programy kosmiczne 1 września 2021 r.

Jego wizyta w Unii Afrykańskiej jest pierwszą od czasu powstania Gotowość kosmiczna i dowództwo szkolenialub STARCOM 23 sierpnia 2021.

Generał spotkał się z dowództwem i sztabem Przestrzeń Delta 13 Jedna z pięciu STARCOM Delta, które zostały aktywowane przez STARCOM. Delta 13 jest początkowo zlokalizowana w Maxwell AFB i będzie prowadzić edukację w zakresie rozwoju instytucjonalnego i zaangażowanie zaawansowanych oficerów w USSF.

„Edukacja i szkolenia są podstawą wszystkiego, co robi STARCOM” – powiedział Raymond. „Uczymy i trenujemy każdego dnia, aby przygotować Strażników do zdecydowanego zwycięstwa w dowolnym miejscu i czasie. Misja STARCOM jest realizowana poprzez pięć delt, które są zorganizowane wokół określonej funkcji, takiej jak szkolenie; doktryna i manewry; funkcje zasięgu i agresora; testowanie, ocena i edukacja.”

Generał spotkał się również ze studentami i pracownikami wydziału: Szkoła Zaawansowanych Studiów LotniczychI Szkoła Wojny Powietrznej, I Wyższa Szkoła Dowodzenia i Sztabu Lotniczego.

Krótko po utworzeniu Sił Kosmicznych USA w grudniu 2019 r. Akademia Lotnicza rozpoczęła poszerzanie programu nauczania kosmicznego w ramach profesjonalnej edukacji wojskowej i włączanie kosmosu do swoich programów przyłączeniowych. Od początkowych punktów kontaktowych w kontinuum edukacyjnym Junior Guardian po zaawansowane kursy dla starszych rekrutów i oficerów, uniwersytet oferuje kosmiczny program nauczania, który koncentruje się na rozwijaniu podobnie myślących absolwentów, którzy są przygotowani do wspólnej walki we wszystkich obszarach, w których domena kosmiczna może być kwestionowane, zdegradowane i ograniczone pod względem operacyjnym.

Istnieją dwa przykłady tego, jak Air University wzmocnił swoich naukowców z branży lotniczej, podwajając liczbę studentów przyjętych do Centrum Koncentracji Naukowców Kosmicznych ACSC i tworząc w tym roku akademickim seminarium AWC West Space.

READ  „Fotobomba w kosmosie”: francuski astronauta tweetuje selfie ze swojego spaceru kosmicznego