Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

General Dynamics Land Systems dostarcza czołgi Abrams do Polski w ramach zamówienia na sprzedaż zagranicznego sprzętu wojskowego o wartości 1,1 miliarda USD

General Dynamics Land Systems dostarcza czołgi Abrams do Polski w ramach zamówienia na sprzedaż zagranicznego sprzętu wojskowego o wartości 1,1 miliarda USD

Wojsko Polskie otrzymuje 250 czołgów w najnowocześniejszej konfiguracji M1A2 SEPv3

Stirling Heights, Michigan.A 25 sierpnia 2022 /PRNewswire/ – General Dynamics Land Systems, jednostka biznesowa General Dynamics (NYSE: JD), ogłosiła dziś, że otrzymała od armii amerykańskiej zamówienie na sprzedaż zagraniczną o wartości do 1,148 miliarda dolarów Dostarczyć 250 czołgów podstawowych M1A2 SEPv3 Abrams do Polska.

Najnowocześniejsza konfiguracja M1A2 SEPv3 oferuje postęp technologiczny w zakresie komunikacji, kontroli ognia i śmiercionośności, niezawodności, trwałości i efektywności paliwowej, a także zaawansowane opancerzenie. Ponadto SEPv3 Abrams został zaprojektowany tak, aby bezproblemowo akceptować przyszłe aktualizacje.

„Cieszymy się, że zostaliśmy wybrani do zapewnienia tej krytycznej zdolności opancerzonej naszym sojusznikom w Polska,” Powiedział Chris BrownWiceprezes ds. globalnej strategii i rozwoju międzynarodowego biznesu w General Dynamics Land Systems. „M1A2 SEPv3 Abrams to najbardziej zaawansowany czołg podstawowy na świecie i czekamy na oddanie go w ręce polskich żołnierzy”.

General Dynamics Land Systems zapewnia innowacyjne projekty, inżynierię, technologię, produkcję i wsparcie przez cały cykl życia lądowych wozów bojowych na całym świecie. Bogate doświadczenie firmy, koncentracja na kliencie i sieć doświadczonych łańcuchów dostaw zapewniają niezrównane możliwości armii amerykańskiej i jej sojusznikom. Więcej informacji na temat General Dynamics Land Systems można znaleźć pod adresem www.gdls.com.

General Dynamics to globalna firma z branży lotniczej i obronnej, która dostarcza szeroką gamę produktów i usług w lotnictwie biznesowym. Budowa i naprawa statków. naziemne wozy bojowe, systemy uzbrojenia i amunicja; produkty i usługi technologiczne. General Dynamics zatrudnia ponad 100 000 osób na całym świecie i generuje 38,5 miliarda dolarów W przychodach w 2021 r. Więcej informacji o General Dynamics można znaleźć na www.gd.com.

ŹRÓDŁO OGÓLNA DYNAMIKA SYSTEMY LĄDOWE

READ  Rynki Europy Środkowej i Wschodniej – Forint odrabia część strat, a rynki uważnie przyglądają się danym o zatrudnieniu w USA