Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Teraz jest najlepszy czas na naukę nowego języka

Teraz jest najlepszy czas na naukę nowego języka

Ujawnienie: Naszym celem jest wyróżnienie produktów i usług, które naszym zdaniem będą dla Ciebie interesujące i przydatne. Jeśli go kupisz, przedsiębiorca może otrzymać niewielką część przychodów ze sprzedaży od naszych partnerów biznesowych.

Biznes międzynarodowy jest bardziej powszechny i ​​osiągalny dla właścicieli małych firm, co oznacza, że ​​dla zwykłych ludzi jest więcej możliwości niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego nauka nowego języka może być ogromnym impulsem dla Twojej firmy. Teraz jest na to idealny czas, ponieważ Babbel Language Learning jest w sprzedaży w najlepszej cenie od 25 sierpnia do 15 września.


Babilon

Babilon jest najwyższy na świecie pod względem zysków platforma do nauki języków, z ponad dziesięcioma milionami użytkowników na całym świecie, którzy pomogli Babbel uzyskać ocenę 4,5/5 gwiazdek w Google Play Store i 4,6/5 gwiazdek w App Store. Next Web określa Babbel jako „silnego gracza w dziedzinie nauki języków online”, podczas gdy PC Mag dodaje: „Babbel przewyższa oczekiwania, oferując wysokiej jakości kursy we własnym tempie w 14 językach”.

Babbel jest rozwijany przez ponad 100 ekspertów lingwistów, skupiających się na Metoda konwersacyjna Zaprojektowany, aby nauczyć Cię praktycznych umiejętności językowych w mniej niż miesiąc. Będziesz mógł omawiać transport, restauracje, zakupy, wskazówki dojazdu, nawiązywać przyjaźnie i nie tylko w wybranym przez siebie języku. Wszystkie kursy są dostępne na różnych poziomach i zsynchronizowane na różnych urządzeniach, dzięki czemu możesz ćwiczyć na kawałkach wielkości kęsa tak często, jak chcesz, kiedy masz trochę czasu. Możesz nawet pobrać, aby trenować w trybie offline.

Dzięki tej ograniczonej ofercie otrzymasz dożywotni dostęp do wszystkich 14 języków dostępnych na platformie Babbel: hiszpańskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, portugalskiego, szwedzkiego, tureckiego, holenderskiego, polskiego, indonezyjskiego, norweskiego, duńskiego, rosyjskiego i angielskiego . Możesz uczyć się dowolnego języka w swoim czasie, bez ograniczeń w dowolnym miejscu.

Nauka nowego języka może Ci pomóc w pracy. Skorzystaj z tej oferty na dożywotnią subskrypcję na Naucz się języka Babilonu Za 60 procent zniżki 499 USD za jedyne 199 USD przed 15 września.

Ceny mogą ulec zmianie.

READ  Zniszczenie rosyjskiej broni podczas wojny na Ukrainie jest widoczne w Polsce