Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gdzie oglądać i streamować Katyń za darmo online

Gdzie oglądać i streamować Katyń za darmo online

pluć: Andre Schira
Maja Ostaszewska
Artur Szmejewski
Danuta Stinka
Jan Englert

generatory:

dramat

Data

wojna

Dyrektor: Andre Oujda

Data wydania: 21 września 2007 r.

1 września 1939 r. nazistowskie Niemcy zaatakowały Polskę, rozpoczynając II wojnę światową. 17 września granicę przekroczyła Armia Czerwona. Pokonał wojska polskie, nie mogąc walczyć na dwóch frontach. Tysiące polskich mężczyzn, zarówno wojskowych, jak i rządowych, zostało schwytanych przez najeźdźców. Ich los poznamy dopiero kilka lat później.

Netflix

Niestety Katyń nie jest dostępny na Netflixie. Chociaż możesz uzyskać dostęp do ogromnej biblioteki programów i filmów w serwisie Netflix w ramach różnych kosztów subskrypcji, w zależności od wybranego planu: 9,99 USD miesięcznie za plan Podstawowy, 15,99 USD miesięcznie za plan Standard i 19,99 USD miesięcznie za plan Premium.

dziurawy

W chwili pisania tego tekstu Katyń nie jest dostępny do streamowania na Hulu z tradycyjnym kontem, którego cena zaczyna się od 6,99 USD. Jeśli jednak masz rozszerzenie HBO Max na swoim koncie Hulu, możesz oglądać dodatkowe filmy i buty na Hulu. Ten rodzaj pakietu kosztuje 14,99 USD miesięcznie.

Disney Plus

Niestety Katyń nie jest transmitowany w Disney Plus. Dzięki Disney+ możesz uzyskać szeroką gamę programów Marvel, Star Wars, Disney+, Pixar, ESPN i National Geographic do wyboru na platformie streamingowej za 7,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie.

HBO maks.

Katynia nie znajdziesz w HBO Max. Ale jeśli nadal jesteś zainteresowany usługą, jest to 14,99 USD miesięcznie, co daje pełny dostęp do całego skarbca i jest bez reklam lub 9,99 USD miesięcznie z reklamami. Jednak roczne wersje obu są tańsze, z planem bez reklam za 150 USD, a plan z reklamami za 100 USD.

Amazon Prime Video

W tej chwili Katyń nie jest dostępny do oglądania za darmo w Amazon Prime Video. Nadal możesz kupować lub wypożyczać inne filmy za pośrednictwem ich usługi.

Paw Premium

Peacock to stosunkowo nowa platforma z wieloma ekskluzywnymi i klasykami, ale Katyń nie był jedną z nich w momencie pisania.

Paramount Plus

Caten też nie jest w Paramount Plus. Paramount Plus ma dwie opcje subskrypcji: wersja podstawowa z reklamami Paramount + Essential kosztuje 4,99 USD miesięcznie, a plan premium bez reklam za 9,99 USD miesięcznie.

Wielbłąd

Przepraszamy, Katin nie jest w tej chwili na Apple TV+! W międzyczasie możesz oglądać najlepiej oceniane programy, takie jak Ted Lasso, na Apple TV w cenie abonamentu 4,99 USD miesięcznie.

niebo idzie

Niestety Katyń nie jest dostępny w Sky Go. Chociaż możesz uzyskać dostęp do obszernej biblioteki innych programów i filmów na ich usługach.

Katyń nie jest teraz dostępny do przesyłania strumieniowego.

READ  Rozpoczyna się polski proces w Chinach sprawa szpiegowska związana z Huawei, Telecom News, ET Telecom