Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Firma spoza kraju kupuje 3 hotele w Polsce |  Wiadomości, sport, praca

Firma spoza kraju kupuje 3 hotele w Polsce | Wiadomości, sport, praca

POLSKA — Zagraniczna firma kupiła dwa hotele przy autostradzie międzystanowej nr 680 za łączną kwotę 7,25 mln USD — nieco ponad miesiąc po zakupie trzeciego hotelu w tej samej lokalizacji za 5,53 mln USD.

W poniedziałek Supreme Bright Ohio V, zagraniczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, kupiła Hampton by Hilton w Tiffany South za 3,495 miliona dolarów od HI Heritage Inn of Youngstown Inc. , i Fairfield by Marriott w dół ulicy za 3,76 miliona dolarów Midwest Heritage Inn. Youngstown Inc. , zgodnie z zapisami na stronie internetowej Mahoning County Auditor. LLC kupiła również Residence Inn na tej samej ulicy 9 listopada.

Zagraniczna LLC oznacza, że ​​prowadzi działalność w innym stanie niż Ohio. Zgodnie ze stroną internetową Mahoning County Auditor, zarejestrowany adres firmy LLC znajduje się w Teksasie.

Trzy hotele znajdują się po drugiej stronie autostrady 680 od Lasów Miejskich w Polsce.

Według danych internetowych, zarówno Fairfield Inn, jak i Hampton Inn zostały zbudowane w 1995 roku. Dane Sekretarza Stanu Ohio pokazują, że Capitol Corporate Services Inc. Cleveland jako agent LLC.

Zastępca kierownika w Hampton powiedział, że hotel będzie nadal działał pod tą samą nazwą. Nie udało nam się uzyskać komentarza od Fairfield Inn.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejREAD  Indonezja została pozbawiona organizacji Mistrzostw Świata U-20 przez FIFA