Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Otwarcie Maine Street Barber Co.  w Polsce

Otwarcie Maine Street Barber Co. w Polsce

Jacob Michaud przyciął brodę Marty’s Boxer w środę w Maine Street Barber Co. w Polsce. Michaud jest współwłaścicielem zakładu fryzjerskiego, który planuje otworzyć w Wigilię. Darren Slover/Sun Journal

Rozpoczęcie nowego roku ze świeżym spojrzeniem właśnie stało się trochę łatwiejsze w Polsce dzięki oczekiwanemu otwarciu Main Street Barber Co., Ltd. Przy 1251 Main Street, dawniej Chop’s Store.

Współwłaścicielka Lauren Fo powiedziała, że ​​w Wigilię odbędzie się miła impreza otwierająca, a oficjalne otwarcie planowane jest na 3 stycznia. „To będzie nowoczesny zakład fryzjerski o klasycznym charakterze” – powiedziała we wtorek. „Będziemy oferować golenie proste, strzyżenie i przycinanie brody. Będziemy również oferować usługi koloryzacji i usługi woskowania.”

Veau powiedział, że wystawi dzieci na sprzedaż i zaspokoi potrzeby zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Zaleca ludziom rezerwację online lub telefon, aby umówić się na spotkanie, ale powitanie jest również mile widziane. Numer to 207-998-9279.

Godziny pracy będą od 8:00 do 18:00 od wtorku do soboty.

Otwarcie Brickyard Hollow Brewing Co. Ma siedzibę w Yarmouth, a szósta lokalizacja jest 26 grudnia w Flagstaff Landing w wiosce Stratton w Eustis. Darren Setlow Photography, LLC

Otwarcie Brickyard Hollow w Eustis

Brickyard Hollow Brewing Co. , sieć pubów z piwem rzemieślniczym i pizzerii dla smakoszy w Yarmouth, otwiera swoją szóstą lokalizację 26 grudnia we Flagstaff Landing nad jeziorem Flagstaff w wiosce Stratton w Eustis.

Firma powiedziała, że ​​nowa lokalizacja będzie koncentrować się na cateringu na imprezy organizowane w Flagstaff Landing, w tym weselach i rekolekcjach firmowych, a także będzie w pełni funkcjonalną lokalizacją w Brickyard Hollow ze wszystkimi zwykłymi ofertami napojów i pizzy, którymi Mainers cieszą się od lat.

Lokalizacja znajduje się na 310 State Route 27 i znajduje się w sercu kraju skuterów śnieżnych, w pobliżu ośrodków narciarskich Sugarloaf i Saddleback Mountain.

READ  Polska oczekuje od SKorea budowy elektrowni jądrowej | tata

Brickyard Hollow ma lokalizacje w Yarmouth, Freeport, Portland, Ogunquit i Skowhegan.

Saco Bay Orthopaedic and Sports Therapy przenosi się do centrum handlowego Auburn Place przy 730 Centre Street, Auburn. Christopher Willock/Sun Journal

Saco Bay Natural Remedy zmienia kolor na kasztanowy

AUBURN – Saco Bay Orthopaedic & Sports Therapy i Saco Bay Kids obok Otto Pizza przy 730 Centre St. Suite 6 rozwija się i przenosi w kompleksie Auburn Plaza obok TJ Maxx.

Miejski wydział planowania i wydawania pozwoleń zatwierdził pozwolenie na remont wnętrza ambulatorium o wartości 900 000 dolarów i prace są w toku.

Zgodnie z postem na jego stronie na Facebooku, Saco Bay przeniósł się do swojej lokalizacji 23 listopada z 690 Minot Ave.

Dawny budynek Roak the Florist/Urban Garden Center przy 793 Main St. Sprzedam Lewistona. Christopher Willock/Sun Journal

Roaków już nie ma

LEWISTON — Zwrócono nam uwagę, że kolekcja Roak the Florist/Urban Garden Centre przy 793 Main St. , który został otwarty w 2021 roku, został zamknięty, a budynek jest na sprzedaż. Agent nieruchomości Mark Fishman powiedział, że aukcja rozpoczęła się około dwa tygodnie temu.

We wrześniu 2018 roku, pięć miesięcy po śmierci żony, wieloletni właściciel firmy Mike Small ogłosił, że po 40 latach sprzedaje firmę.

Właściciel Urban Garden Center, Gary Howard, kupił nieruchomość i planował włączenie swojego sklepu przy Sabattus Street do nowej lokalizacji. Witryna Sabattus Street pozostaje otwarta. Próby skontaktowania się z Howardem w celu uzyskania dalszych informacji nie powiodły się.

Buzz zapewnia szybkie wyniki w przypadku popularnych wydarzeń biznesowych w okolicy. Czy masz porady Buzzable? Skontaktuj się z pisarzem biznesowym Christopherem Wheelockiem pod numerem 689-2817 lub [email protected]


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy wiadomość e-mail z kodem resetowania.

były