Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Firma BSV z sukcesem była gospodarzem konferencji Blockchain 4 Gaming Conference w Warszawie

ZUG, SzwajcariaA 10 czerwca 2022 /PRNewswire/ – BSV . Blockchain SzwajcariaGlobalna organizacja przemysłowa oparta na promowaniu biznesu z Łańcuch bloków BSV I cyfrowa waluta, pomyślnie zakończona Wydarzenie związane z grami Blockchain 4 w Warszawa 7 czerwca we współpracy z Polskie Stowarzyszenie Blockchain i Polskie Szwajcarskie Stowarzyszenie Blockchain.

wydarzenie miało miejsce w punkt elektroniczny w Warszawa Obejmował ciekawe rozmowy i prezentacje polskich i międzynarodowych przedsiębiorców tworzących gry, platformy czy infrastrukturę w branży gier. Spotkanie Bitcoin SV z plikiem Bitcade, zorganizowany przez CoinGeekStało się to również później. Oba wydarzenia przyciągnęły blisko 200 uczestników i zwiększyły zaangażowanie w BSV Blockchain oraz zbudowane na nim aplikacje i platformy.

Wydarzenie zostało otwarte i zarządzane przez Marcin Zarakowski, doradca generalny i szef personelu Stowarzyszenia Bitcoin dla BSV. Porozmawiaj o blockchainie BSV jako najlepszej opcji dla mikropłatności i NFT oraz o tym, jak tworzy nowe możliwości dla platform do gier.

Wydarzenie miało wiele atrakcji. Jednym z nich była wcześniejsza prezentacja Rafa JimenezCTO Handcash, około Gotówka ręczna Portfel i sposób, w jaki zapewnia podstawową infrastrukturę dla twórców gier oraz łatwe i szybkie płatności internetowe dla użytkowników.

Kolejna atrakcja prezentacji Szachy przez jej założycieli Gal Bucky A Aleksiej Turgashov. Omawiając projekt i cechy PowChess, Aleksiej Torgashov wyzwał publiczność na błyskawiczną (1-minutową) partię szachów, dając w ten sposób widzowi szansę na wygraną. 200 zł W BSV w trybie udostępniania PowChess.

Wnikliwy widok pochodził z Piotr Zielunkastarszy analityk w Santander Bank Polska, który wypowiadał się na temat agregatora blockchain, gier i metawersu z perspektywy inwestycji instytucjonalnych.

Marcin RzetkeSpecjalista ds. Komunikacji Technicznej w Bitcoin Association for BSV oraz Blockchain Consultant dla Polskiego Stowarzyszenia Blockchain, Wyciągnij następujący wniosek dotyczący wydarzenia:

„Nasze wydarzenie zakończyło się sukcesem. Warszawa A Polska Ma wiele do zaoferowania, jeśli chodzi o nowe technologie. BSV Blockchain jest wyjątkowy pod względem możliwości skalowania. Nasze wydarzenie pokazało jego możliwości w branży gier i poza nią.”

READ  Plan rozszerzenia stosunków handlowych między Turcją a Polską

Marcin Zarakowskiradca prawny i szef sztabu, Stowarzyszenie Bitcoin dla BSV komentarz:

„Mieszkam przez wiele lat w WarszawaCieszę się, że możemy ją reprezentować Łańcuch bloków BSV tutaj. Przyciągnęliśmy wielu polskich graczy i profesjonalistów z doświadczeniem w tworzeniu gier, nowych technologiach i finansach. Komentarze na temat tego wydarzenia były bardzo pozytywne”.

Po wydarzeniu Bitcade został zorganizowany przez Koenigique Wywołało to samo zainteresowanie. W wydarzeniu wzięli udział miejscowi zainteresowani zarówno grami, jak i blockchainem. Uczestnicy, którzy chętnie spróbowali swoich sił w grach zręcznościowych, mieli szansę na podwójną wygraną 250 zł.

Połączenie z mediami
[email protected]

O Blockchainie BSV

BSV Jest to idealny blockchain dla przedsiębiorstw i projektów rządowych. Z nieograniczonym skalowaniem ciągu, plik Blockchain BSV spełnia potrzeby aplikacji technologicznych na dużą skalę: Duże wolumeny transakcji, duża szybkość, niskie przewidywalne opłaty, możliwości mikropłatności i większa pojemność danych. Jego potężne możliwości techniczne umożliwiają inteligentne kontrakty, tokenizację, zarządzanie urządzeniami IoT, obliczenia i nie tylko. Jako księga publiczna BSV zapewnia również przejrzystość, audyt i większą uczciwość dla rządów, obywateli i organizacji. Aplikacje na BSV obejmują teraz szeroki zakres sektorów przemysłu – media i rozrywka, media społecznościowe, gry online, Metaverse/AR/VR, reklama cyfrowa, integralność danych, zarządzanie tożsamością, usługi rządowe, łańcuch dostaw, księgowość, RegTech i sieć rozproszona wywiad, internet rzeczy i usługi finansowe. BSV wspiera również ekosystem przyjazny dla środowiska i zgodny z przepisami.

Źródło: BSV Blockchain