Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Euro 75: Mandaty (Polska) | Cechy

Potrzebuję wiedzieć: Warszawska odzież produktowa Madants jest prowadzona przez trio bardzo różnych kobiet, specjalizujących się w koprodukcji i wiedzących, jak pracować w międzynarodowym obiegu. Założona w 2015 roku przez Klaudię Śmieję-Rostworowską i Beatę Rzezniczek, w 2019 roku połączyli siły z Bogną Szewczyk. Madants ma na swoim koncie ciekawą historię w produkcji filmów niezależnych. Wydanie zawiera Claire Denise Życie na wysokim poziomie, z udziałem Roberta Pattinsona i Juliette Pinochet, częściowo nakręcony w Polsce; Hoffstein Gunner Sigurdssons Pod drzewem; McGrath Bobby’ego Okropny; I Emir Picosin RzekaPremiera odbyła się w 2018 roku na Venice Horizons. Koprodukcje obejmują Voltimera Johannesa Jagnięcina, grany przez Numi Szaty; Przylądka Klingera Porto, który został wyprodukowany przez Jima Jormushala; I Timur Makarevich Tylko powietrze?. W 2017 roku firma założyła Madness Distribution, inicjatywę dystrybucyjną dla tytułów Edgear, takich jak Arthouse i Janice Nordz. Pianka w ustachZostał wyprodukowany przez Madands.

Kluczowy personel: Producenci: Claudia Smija-Rostvorovska, Beta Resnisek i Pokna Zhevsky.

Odwiedzać: Ciche bliźniaki, Pierwszy unikalny anglojęzyczny film Agnieszki Smozińskiej, w którym występuje Letidia Wright, zostanie pokazany na Rekordzie Niepewności w Cannes. Bamfir Dimitro Zukolitky-Sobsuk debiutuje jako reżyser w Fartnight. Inne nadchodzące produkty to Brady Carpets protestancki W roli głównej Joel Edgerton, film z Chile Plankida Fernando Guzzoni i Joyka Jamesa Napiera Robertsona.

Bogna Szewczyk mówi: „Ciężko pracujemy, aby projekty, w których uczestniczymy, były nowe, odważne i poruszały kwestie tożsamości i odniesienia w szybko rozwijającym się świecie”.

Kontakt: [email protected]

READ  Cel Polski - zdobyć gospodarcze dziedzictwo II wojny światowej