Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Edward Gerissa 1928-2023 | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – Edward Gressa, lat 95, zmarł spokojnie wczesnym rankiem w sobotę 25 marca 2023 r. w Aventura w Assumption Village.

Pan Gracea urodził się 23 lutego 1928 r. w Struthers jako syn zmarłego Jana i Elżbiety Lescanick Gracea.

Dożywotni mieszkaniec Struthers, Ed był absolwentem Struthers High School, klasa z 1946 r. 22 lipca 1946 r. Ed zaciągnął się do armii iz dumą służył w Korei przez dwa lata, po czym został honorowo zwolniony 16 grudnia 1947 r.

Ed ożenił się z miłością swojego życia, byłą Phyllis Schwab, 5 sierpnia 1950 roku i szczęśliwie zamieszkał w Struthers, gdzie wychowali troje dzieci. Ed i Phyllis spędzili razem niesamowite 70 lat, aż do jej śmierci 5 lutego 2021 r.

Członek Plumbers & Pipefitters Local Union 396, Ed rozpoczął swoją karierę jako hydraulik w LLewellyn Plumbing. Później pracował w Shears, Crogan’s, Wormley’s i NEFF. Po 39 latach służby przeszedł na emeryturę w 1990 roku. Po przejściu na emeryturę Ed lubił pracować wraz ze swoimi przyjaciółmi w Becker Funeral Homes i Gold Cross Livery.

Ed był członkiem Hillman Lodge 481 F&AM i masonem 32 stopnia w Dolinie Youngstown Starego Rytu Szkockiego. Był członkiem Shrine of the Qur’an, Youngstown Shrine Club i Ott Morey Grotto, gdzie służył jako były monarcha i był członkiem jednostki Grotto Clown, „Bows”. W każdy weekend roboczy Ed lubił spędzać czas jako wolontariusz na stoisku Aut Mori Grotto Booth przy wejściu Gate D do Canfield Gallery.

Ed był ochotnikiem specjalizującym się w dopalaczach Struthers Band Boosters i przez wiele lat służył jako strażak ochotnik w Straży Pożarnej Struthers. Ed zasiadał w zarządzie Struthers Park, był członkiem Struthers VFW Post #3538 i członkiem byłego Struthers Croquet Club.

Jako aktywny członek byłego Kościoła prezbiteriańskiego Struthers, obecnie znanego jako Parkside Church, Ed służył jako starszy, diakon i mentor. Jako członek Rady Powierniczej Ed pełnił funkcję przewodniczącego i był członkiem klasy szkółki niedzielnej Gioras.

READ  Wygląda na to, że kolejnym trenerem reprezentacji Polski zostanie Santos

Ed opuszcza swoje dzieci, Kathleen M. (William) Cramer z Carrollton, David C. (Debra) Gracea ze Scottsdale w Arizonie i Donald L. (Kathleen) Gracea z Avon; sześcioro wnucząt, Matthew Kramer, Andrew (Samara) Kramer, Elizabeth (Scott) Cartwright, Joshua Grace, Lynn (Matthew) Reali i Amy (Gary) Schatzer; i 10 prawnuków, Mac, Madeline, Evelyn Cramer, Eleanora, Jacqueline Cartwright, Elliot, Jack, Grayson Reale, Cohen i Christopher Schatzer.

Oprócz rodziców i żony śmierć poprzedziła synowa Eda, Donna Bradley, Gressa; i jego wnuk, Michael Grace.

Przyjaciele będą przyjmowani od 17:00 do 19:00 w czwartek, 30 marca 2023 r. w domu pogrzebowym Davidson Baker. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 31 marca 2023 r. o godzinie 11.00 w domu pogrzebowym. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu Lake Park w Youngstown.

Kondolencje można przesyłać na stronie www.beckerobits.com.

(specjalne zawiadomienie)