Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Edale wyznacza agenta w Polsce

Brytyjski producent prasy Idal O powołaniu Grawa na wyłącznego przedstawiciela w Polsce. Założony w 1994 roku Graw znajduje się w centrum Polski w Ozorkowie.

Graw specjalizuje się w branży fleksograficznej i współpracuje z drukarniami zarówno na rynku druku rotograwiurowego, jak i offsetowego. Firma dostarcza wysokiej jakości systemy, urządzenia pomocnicze, materiały eksploatacyjne, szkolenia, usługi czyszczenia wałków rastrowych oraz fachowe doradztwo.

Louise Bailey, Business Development Manager w Edale, skomentowała: „Cieszymy się, że wyznaczyliśmy Grawa na naszego agenta w Polsce. Znamy go już od jakiegoś czasu, a jego silna reputacja rynkowa i 26-letnie doświadczenie w branży pozwolą nam dotrzeć do nowych klientów i kontakty w regionie. Jesteśmy bardzo podekscytowani. Wprowadzenie naszej oferty etykiet fleksograficznych i pras do kartonów w Polsce. Nasza współpraca z firmą Graw umożliwi klientom lokalne połączenie w celu zapewnienia fachowej wiedzy i wsparcia w ich obszarze. ”

Michel Brendzel, Dyrektor Sprzedaży Graw skomentował: „Od dłuższego czasu poszerzamy nasze portfolio i jestem przekonany, że maszyny Edale będą jedną z naszych najmocniejszych stron. Polski rynek już zna rozwiązania Edale, ale my nie korzystamy możliwości i doświadczenie tej marki. To nasza misja. Widzimy rosnące zapotrzebowanie klientów na zaawansowane i zaawansowane rozwiązania oraz maszyny na zamówienie, dlatego rozpoczęliśmy współpracę ze znaną na całym świecie marką Edale. Bardzo się cieszę, że możemy stać się częścią tej rodziny ”.

READ  Rok Młodzieży w Europie jest wciąż krótki - EURACTIV.pl