Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dzisiejsza aktualizacja wydziału zabójstw w Idaho: Komentarze Briana Kohbergera na temat dźgnięcia uczniów ujawnione, gdy mówi randka z Tindera

Dzisiejsza aktualizacja wydziału zabójstw w Idaho: Komentarze Briana Kohbergera na temat dźgnięcia uczniów ujawnione, gdy mówi randka z Tindera

Brian Kohberger po raz pierwszy pojawia się w sądzie w Idaho

Domniemany zabójca Brian Kohberger ujawnił, że czterech studentów University of Idaho zostało zabitych podczas ekstradycji z Penn State do Moskwy w celu postawienia zarzutów.

Podało źródło w organach ścigania ludzie że 28-letni doktorant kryminologii przeprowadził krótką rozmowę na temat sprawy z funkcjonariuszami, mówiąc, że to „smutne, co się stało” z Kylie Goncalves, Madison Mougin, Zanną Kernodel i Ethanem Chapinem.

Powiedział: „To naprawdę smutne, co się z nimi stało”, ale nie powiedział nic więcej. „Jest mądrzejszy” – powiedziało źródło.

Odkrycie pojawia się, gdy kobieta, która powiedziała, że ​​kiedyś poszła na randkę z panem Kohbergerem, zwróciła się do Tindera i stwierdziła, że ​​był wobec niej „zbyt nachalny”, i powiedziała, że ​​teraz zastanawia się, czy „mogło być dużo inaczej”.

Teraz pan Kohberger jest oskarżony o cztery morderstwa i jeden rabunek w związku z atakiem nożowym z 13 listopada w Moskwie. Mężczyzna ma stawić się w sądzie na rozprawę 12 stycznia.

1673506800

Oświadczenie Briana Kohbergera o morderstwie w Idaho miało na celu udzielenie odpowiedzi. Zamiast tego stawia te nowe pytania

Przez prawie osiem tygodni rodziny czterech zabitych studentów University of Idaho czekały w agonii na odpowiedzi w sprawie niewypowiedzianych zabójstw.

Wreszcie nadzieje na pewną jasność pojawiły się w zeszłym tygodniu wraz z aresztowaniem Briana Kohbergera, 28-letniego doktoranta wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych na Uniwersytecie Stanowym w Waszyngtonie.

NiezależnyRachel Sharp bada niektóre z pytań, które pozostały bez odpowiedzi.

Andrei Blanco12 stycznia 2023 07:00

1673503200

Czy Brian Kohberger dostanie karę śmierci?

Oskarżonemu mordercy Brianowi Kohbergerowi grozi kara śmierci za zabójstwa Kylie Goncalves, Madison Maugen, Zany Kernodel i Ethana Chapina.

28-letni doktorant wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych został oskarżony o cztery morderstwa pierwszego stopnia i jeden zarzut rabunku w związku z atakiem z 13 listopada.

Zgodnie z prawem stanu Idaho za każde morderstwo grozi mu kara śmierci lub dożywocie.

Rodzice Goncalvesa powiedzieli już, że popierają dla niego wyrok śmierci, twierdząc, że dożywocie to za mało za jego domniemane zbrodnie.

1673499600

Brian Kohberger poświęcił swoje życie badaniu przestępczości. Morderstwa w Idaho zmieniły sytuację

Brian Kohberger stał się powszechnie znany, kiedy został aresztowany 30 grudnia w Pensylwanii za zabójstwo czterech studentów University of Idaho.

„Ludzie z jego przeszłości – choć byli traumatyczni – malują obraz samotnika, który był zastraszany i mógł być agresywny; koledzy z jego czasów w stanie Idaho opisują entuzjastę kryminologii jako„ ludzi skradających się ”” pisze Sheila Flynn.

Niezależny On ma historię:

Brian Kohberger poświęcił swoje życie badaniu przestępczości. Teraz to się zmieniło

Brian Kohberger stał się powszechnie znany, kiedy został aresztowany 30 grudnia w Pensylwanii za zabójstwo czterech studentów University of Idaho. Ludzie z jego przeszłości – choć traumatycznej – malują obraz znęcanego samotnika, który potrafi być agresywny; Koledzy z jego czasów w stanie Idaho opisują entuzjastę kryminologii, który „przerażał ludzi”. Gdy staje przed sądem za przerażające zbrodnie, Sheila Flynn pyta: Kim naprawdę jest Brian Kohberger?

Andrei Blanco12 stycznia 2023 05:00

1673496039

Bliski przyjaciel ofiary z dzieciństwa mówi, że chce odpowiedzi

Najlepsza przyjaciółka Xany Kernodle z dzieciństwa powiedziała, że ​​chce odpowiedzi na temat jej morderstwa.

„Nadal myślę, że jest wiele odpowiedzi, które chciałbym uzyskać. Dopóki ich nie dostanę, wciąż mam trochę kaca na tej jednej. Więc myślę, że chodzi tylko o odpowiedzi” – powiedział Sidney Gribentz dla News Nation.

Pani Greibnitz powiedziała, że ​​była zdruzgotana, gdy usłyszała, że ​​jej przyjaciółka, którą opisała jako „jedną z najzabawniejszych osób, jakie kiedykolwiek spotkała”, została brutalnie zamordowana.

„To był zdecydowanie szok. Byliśmy bardzo, bardzo blisko w gimnazjum, nie ostatnio.”

„Chyba tylko dlatego, że mieszkam na Florydzie. Byliśmy bardzo daleko, ale zawsze wiedziałem, że mogę na nią liczyć. To po prostu dużo.”

Panna Greibnitz i jej ojciec – który był trenerem gimnastyki Kernodle’a – znaleźli zbiórkę pieniędzy na cześć 20-latki.

Andrei Blanco12 stycznia 2023 04:00

1673492439

Kobieta twierdzi, że Brian Kohberger był „zbyt natarczywy” podczas ich randki na Tinderze wiele lat temu

Kobieta, która mówi, że kiedyś poszła na randkę z Tindera z Bryanem Kohbergerem, twierdzi, że był wobec niej „zbyt natarczywy”, i mówi, że teraz patrzy wstecz na ten incydent i zastanawia się, czy „mógł potoczyć się zupełnie inaczej”.

W filmie TikTok Hayley twierdzi, że ona i pan Kohberger spotkali się w internetowej aplikacji randkowej około siedem lat temu, kiedy ona była studentką psychologii w Penn State Hazelton, a on studiował psychologię w pobliskiej szkole.

Moje interakcje z Brianem były bardzo krótkie. „Nie wiem zbyt wiele o nim” – mówi w filmie.

Powiedziała, że ​​po filmie zaprosił się z powrotem do jej mieszkania i sprawy przybrały dziwny obrót.

Haley powiedziała New York Post, że Kohberger „ciągle próbował ją dotknąć” i stał się „bardzo natarczywy”.

„Całkowicie się zmienił, kiedy byliśmy u mnie, więc cieszę się, że mogłam odejść” – powiedziała.

„Był bardzo natarczywy, jeśli chodzi o powrót ze mną do mojego akademika. Ale nie czułem przerażających wibracji ani nic w tym stylu. Po prostu myślałem, że był przywiązany do piątej, ponieważ powiedział, że chce spędzać więcej czasu z ja.”

Kiedy skonfrontowała go z tym, że „próbował mnie dotknąć”, powiedziała, że ​​„stał się bardzo poważny” i próbował „rozświetlić mnie, żebym myślał, że mnie nie dotknął, co było dziwne”. Nie można zweryfikować jej konta.

Andrei Blanco12 stycznia 2023 03:00

1673488839

Adwokat rodzinny twierdzi, że wydział zabójstw w Idaho podejrzewa, że ​​Brian Kohberger nie ma „żadnego związku” z ofiarami

Adwokat jednej z pogrążonych w żałobie rodzin powiedział, że podejrzany aresztowany w sprawie zabójstwa czterech studentów University of Idaho nie miał związku z ofiarami.

Adwokat rodziny Goncalves powiedział, że Kylie Goncalves, Madison Maugen, Ethan Chapin i Zana Kernodel nie spotkali się osobiście z doktorantem prawa karnego z Washington State University (WSU) przed ich morderstwem 13 listopada. od środka w poniedziałek.

Przeczytaj całą historię tutaj:

Andrei Blanco12 stycznia 2023 02:00

1673485200

Brian Kohberger pojawi się jutro w sądzie

Brian Kohberger stanie jutro przed sądem za morderstwo pierwszego stopnia.

Wstępne przesłuchanie podejrzanego o morderstwo zaplanowano na 8 rano czasu pacyficznego w czwartek, 12 stycznia.

Pierwotnie miał się odbyć o 10:00 czasu PST, ale został przełożony pod koniec zeszłego tygodnia.

Postanowienie sądu ogłaszające zmianę ujawniło rozbieżność w harmonogramie z pierwotnym czasem.

„Z powodu kolizji terminów, strony ustaliły zmianę terminu rozprawy. W związku z tym, nie bez powodu, wnosi się o zorganizowanie rozprawy wstępnej w dniu 12 stycznia 2023 r. o godzinie 8:00 czasu pacyficznego (PST) w sali rozpraw nr 1 Sąd Rejonowy w Latah” – czytamy w postanowieniu.

Andrei Blanco12 stycznia 2023 01:00

1673479839

Rodzeństwo Ethana Chapina wraca na uniwersytet w Idaho po aresztowaniu Briana Kohbergera

Matka jednego z czterech studentów University of Idaho zabitych w listopadzie napisała wzruszający list na cześć swojego syna.

Moskiewska policja, policja stanowa Idaho i FBI prowadziły śledztwo, które ostatecznie doprowadziło do aresztowania w Pensylwanii Briana Kohbergera, doktoranta prawa karnego Uniwersytetu Stanowego w Waszyngtonie, 30 grudnia. Zeznanie pod przysięgą w sprawie aresztowania Kohbergera, wydane w zeszłym tygodniu po jego ekstradycji do Idaho, ujawniło, że organy ścigania znalazły jego DNA w pochwie noża pozostawionej przez jedno z ciał ofiary.

W środę pani Chapin ujawniła, że ​​jej trojaczki, które przeżyły, wróciły do ​​Moskwy. Powiedziała, że ​​ma nadzieję, że mogą teraz skupić się na swoich celach po doznaniu niewyobrażalnej tragedii i podziękowała organom ścigania za ich niestrudzoną pracę we wspieraniu jej rodziny w następstwie morderstw.

Wczoraj ponownie je ściągnęliśmy na Uniwersytecie Idaho. Hunter był bardzo szczęśliwy, że wrócił do bractwa, a Maizie była przekonana do tego pomysłu, ale miło było słyszeć, jak wszystkie dziewczyny krzyczą z zachwytu na jej widok” – pani Chapin napisał na Facebooku Środa.

Dodała: „Tak dobrze jest słyszeć serce tej mamy!! Wsparcie ze strony University of Idaho i MPD/ISP było ogromne. Maizie i Hunter to gwiazdy rocka, z których nie moglibyśmy być bardziej dumni. [to] być dziećmi. Zacznij tam, gdzie skończyli. Pamiętaj o celach i aspiracjach”.

Andrei Blanco11 stycznia 2023 23:30

1673475337

Fundusz stypendialny Ethana Chapina zebrał 112 000 USD

Fundusz stypendialny ustanowiony przez bractwo Ethana Chapina dla zamordowanego studenta University of Idaho zebrał ponad 112 000 dolarów.

Chapin, jego dziewczyna Zana Kernodel oraz współlokatorki Madison Maugen i Kylie Goncalves zostali brutalnie pchnięci nożem 13 listopada. 30 grudnia doktorant wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych Washington State University, Brian Kohberger, został aresztowany w związku z przestępstwem.

Stypendium, które zostało rozpoczęte w zeszłym miesiącu przez bractwo Chapin Sigma Chi, będzie corocznie przyznawane „zasłużonemu członkowi kolegium Gamma Ita”, w uznaniu dziedzictwa Ethana.

„Dołączamy do oddziału Gamma Ita, upamiętniając młodego mężczyznę, który był głęboko kochany i szanowany, a także składając najgłębsze kondolencje rodzinom, przyjaciołom i ukochanym Ethana i Zany Kernodel, Kylie Goncalves i Madison Maugin” stwierdzenie Czytane przez Sigmę Chi.

Andrei Blanco11 stycznia 2023 22:15

1673471737

Ujawniono „bezceremonialne komentarze” Briana Kohbergera na temat zabójstw studentów w Idaho

podejrzany o morderstwo Briana Kohbergera Odruchowo skomentował morderstwa czwórki z uniwersytetu Idaho Ujawniono, że studenci podczas ekstradycji z Penn State do Moskwy zostali oskarżeni o morderstwo.

NiezależnyHistoria Rachel Sharp:

Andrei Blanco11 stycznia 2023 21:15