Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

District Tour: Pięciu sportowców z Saint-Dome zapisuje się do gry na poziomie college’u

District Tour: Pięciu sportowców z Saint-Dome zapisuje się do gry na poziomie college’u

W AUBOURNE – Pięciu seniorów z Akademii św. Dominika podpisało w poniedziałek listy intencyjne, aby kontynuować karierę sportową w college’u.

Kathleen Dean podpisała kontrakt na grę w hokeja na trawie w NCAA Division II Saint Michael’s College w Vermont, a Emma Roy zagra w lacrosse Division II na Dominican University w Kalifornii.

Gabe Carey (UMaine-Presque Isle) i Jessica Zimmerman (Norwich University w Vermont) grają w trzecioligową koszykówkę, a Michael Stowe zagra w lacrosse trzeciej klasy w Massachusetts College of Liberal Arts.

miękka piłka
Kapłańska 12, Gardner 6: Czwarta runda z siedmiu wzmocniła Szerszenie (7-5), kiedy Tygrysy (9-1) poniosły pierwszą porażkę w sezonie z Turnerem.

Nola Butoh strzelił gola u siebie i hat-tricka, aby wyprzedzić Szerszenia, podczas gdy kolega z drużyny Sam Withey strzelił cztery indywidualne bramki. Abby Albert rozbił 6 1/3 biegów.

Lainey Cooley z Gardiner zdobyła trzy single, a Brooke Gero i Maddie Inman trzy.

Buckfield 11, Oak Hill 1: Carmen Crockett ustanowiła klejnot dla Bucks (3-7) w ich zwycięstwie nad Raiders (4-5) w Buckfield.

Crockett, pierwszoroczniak, przeszedł sześć rund, zrezygnował z trzech uderzeń i trafił osiem. Miała również podwójne trafienie, podczas gdy Alyssa Litchfield trafiła trzy trafienia, w tym potrójne, dla Buckfielda.

Dolina Górska 10, Telstar 9: Brock Brown rozegrał walkę i Falcons wygrali (3-7) w trzeciej z czterech, a następnie zmierzyli się z Rebels (5-6) do końca meczu, aby wygrać MVC na Rumford.

Telstar otworzył wynik trzema przejazdami na sekundę i prowadził 4-1 zmierzając na koniec trzeciej, po czym Mountain Valley objęła prowadzenie 5-4. Każda drużyna dodała trzy przejazdy w czwartym, jeden w piątym i jeden w szóstym.

Brown również podwoił się i zakończył z trzema RBI i dwoma przejazdami. Mallory Burrett miał trzy trafienia, zdobył dwa i prowadził w biegu dla Falcons, a Autumn Freeman dodała dwa trafienia, w tym podwójne trafienie, dwa RBI i jeden bieg.

Allison Legere wygrała cały mecz w Mountain Valley, zdobywając siedem w siedmiu rundach. Strzelec Rebelii Maelen Hastings zachęcał do pięciu na sześć rund.

Mackenzie Eliot z Telstaru osiągnął znakomite wyniki w czterech meczach i trzech RBI. Leah Kimball (jedna RBI) i Karen Marshall (dwie rundy, jedna RBI) dodały po dwa trafienia. Podwójna Natasha Mason i Morgan Zetts strzelili dwa gole.

Oxford Hills 9, Myssaloniki 2: Wikingowie (9-1) zdobyli dwie rundy w pierwszej połowie i sześć w drugiej, aby utrzymać Orły (3-7) w Paryżu.

READ  Holandia i Polska kończą wąskie zwycięstwa w Billie Jean King Cup

Maddy Miller rozegrała sześć przejazdów i odniosła zwycięstwo w Oxford Hills. Na planszy Kaydence Morse wykonał home run, aby pomóc Wikingom wygrać.

Jordan Lambert z Messalonskich strzelił dwie bramki i gola u siebie.

Polska 5, Przylądek Elżbieta 2: Atlantis Martin otrzymał mocne uderzenie i dwa RBI rozproszyły się dwa razy i pięć trafień w pięciu rundach, aby poprowadzić kawalerię (10-0) nad kaparami (8-3) w Cape Elizabeth.

Emma Bonya skończyła z Homerem i jeszcze jedną, zdobywając dwie rundy i RBI dla Polski. Khloe O’Leary dodał trzy trafienia, w tym moje podwójne, a Gretchyn Paradis rzuciła dwie doskonałe rundy odpoczynku na ratunek.

Catherine Clay i Esme Song miały RBI dla Cape.

św. Pływanie w Domu: Święci (11-1) wygrali na obu końcach meczu dwoma główkami przeciwko Rangers (0-13) w Auburn.

W wygranym 9-1 Saint-Dome strzeliło pięć serii w pierwszej połowie, w szczególności dwusuwowy dublet Pilar Huey.

A Kathleen Dean wygrała, zdobywając pięć z pięciu przejazdów. Miała też trzy trafienia.

Dean dodał dziewięć dodatkowych trafień, trzymając Trippa z dwoma golami w drugim meczu, a Saint-Dome wygrał 10-1.

Dean również rozpoczął atak Świętych z potrójnym RBI w pierwszym. Cami Casserly i Emily Andrews miały po trzy hity dla Saint Dome.

Świerkowa Góra 6, MT. Abram 5: Phoenix (4-6) zdobył zwycięstwo u siebie i na wyjeździe nad Road Runners (2-7) w J.

Leah Burgess została trafiona przez pole z jednym wyjściem w siódmym segmencie Spruce Mountain, a następnie McKinley Holt strzelił dwie bramki, aby doprowadzić Burgessa do siatki po zwycięstwo.

Jadyn Pingree odniósł zwycięstwo na torze w Phoenix.

Hal-Dell 10, Dirego 0, 6 cali: Ashlynn Donahue i Rita Benoit spotkali się bez ciosu, gdy Bulldogs (9-0) wyładowywali Cougars (4-5) w Farmingdale.

Donahoe wykonał trzy przejazdy i trafił pięciu graczy dla Hull Dale, zanim Benoit wszedł do finałowych trzech play-offów. Lexi Rideout miał trzy uderzenia dla Bulldogs, a Benoit i Zoe Soule po dwa. Hall-Dale zanotował 13 infekcji dziennie.

Grace Robbins była przegrywającym melonikiem Dirigo. Miała jedno trafienie.

baseball
Przylądek Elżbieta 5, Polska 4: Zajęło kaparom (5-6) 10 rund, aby zapewnić zwycięstwo nad muszkieterami (4-5) w Cape Elizabeth.

Colin Smith uderzył jedną piosenkę na dole 10. rundy Cape Elizabeth. Curtis Sullivan odłożył sześć przejazdów w stanie spoczynku, aby wygrać, odpisując siedem. Gabby Harmon, Josh Smith i Sullivan podwoili się.

READ  Polska zdobywa dwa złote medale na Mistrzostwach FISU w Łyżwiarstwie Szybkim | Sporty

Polak Hunter Gibson zdobył cztery pojedyncze uderzenia, a Adam Guarjański osiem. Adam McFown miał singiel na trzecim miejscu i strzelił rundę na piątym miejscu.

DIRIGO 4, HALL-DALE 2, 11 INNINGÓW: The Cougars strzelili dwa przejazdy w jedenastej rundzie, aby zdobyć zwycięstwo MVC w Farmingdale.

Drew Collins poprowadził atak Dirigo (5-4) czterema singlami, podczas gdy Dakota Tompkins i Trent Holman dodali po dwa single.

Hall-Dale (7-3) prowadził Cody Dupont z dwoma singlami i Ben Nathan z dublem.

20 Lizbona, Karabec 1, 5 mistrzostw: Mason Booker złamał się dwukrotnie i wygrał na skoczni, podczas gdy charty przemierzały kobrę podczas meczu Mountain Valley Conference w North Anson.

Riley Turner strzelił dwa gole, w tym podwójną, w Lizbonie (9:0).

Carrabec znajduje się pod adresem 1-7.

Górska Dolina 5, Telstar 3: Seneca Jones odniósł duży cios w szóstej rundzie, a następnie Jastrzębie (2-8) wymanewrowały Rebeliantów (1-10) w Romford.

Mountain Valley pokonała trzy przejazdy w trzecim, a następnie dodała kilka kolejnych w szóstym w dwóch deblach Rilana Farnuma.

Te dwa przejazdy zapewniły bardzo potrzebne ubezpieczenie, ponieważ Telstar wykonał trzy przejazdy na szczycie siódmej rundy, zanim asystent Falcons, Tanner Henry, zakończył bieg Rebeliantów.

Anthony Conant z Telstaru przełamał nikomu Jonesa singiel na szóstym miejscu.

MT. Abram 2, Góra Świerk 0: Roadrunners (6-2) odnieśli kolejne zwycięstwo nad Phoenix (5-5) w Jay.

Pojedynek meloników pomiędzy Trevorem Phelpsem z Mount Abram i Isaakiem Parkerem z Mount Spruce utrzymywał mecz bez punktów w siedmiu rundach, zanim Mount Abram strzelił dwa gole w ósmym miejscu.

Wyatt Semensky trafił na singiel RBI i poprowadził Iana Allena w kolejną trasę koncertową z Sacrifice Fly. Simensky poprowadził wszystkich uderzających dwoma uderzeniami. Phelps rzucił trzy trafienia i trafił osiem trafień w ośmiu rundach.

Parker zrezygnował z pięciu trafień i dwóch przebiegów, jednocześnie trafiając osiem trafień na korzyść Spruce. Trafił też w naczynie.

Oak Hill 25, Boothbay 1: Raiders (5-4) strzelili 10 meczów w czwartej rundzie w decydującym zwycięstwie nad Seahawks (0-8) na Boothbay.

Ethan Fatasso trafił do domu, podwójne i pojedyncze prowadzenie Oak Hill. Rzuca także 2 2/3 innings, trafiając pięć trafień. Jamison Bergeron dodał podwójne, a Jackson Arbor, Silas Dumont, Trent Darwin i Landon Bang zdobyli podwójne.

READ  Przeniesienie własności | Wiadomości, sport, praca

Gryffin Kristan z Boothbay’a trafił podwójnie w RBI.

Oxford Hills 8, Saloniki 2: Wikingowie (9-1) weszli w środkowe zakręty, by wesprzeć Orły (5-5) w Paryżu.

Eli Sohren trafił trzy na płycie, a na wzgórzu oddał tylko dwa przejazdy w pięciu trafieniach i trafił osiem. Andrew Merrill zdobył dwa przejazdy dla Oxford Hills, które zdobyły dwa przejazdy w trzecim, pięć w czwartym i ostatni w piątym.

Messalonskie poprowadził Joseph Ardito dwoma uderzeniami.

Kapłańska 7, Gardiner 3: Hornets (5-7) strzelili pięć meczów w drugiej połowie i utrzymali się, aby pokonać Tygrysy (0-9) na Turner.

Jake Mellen kiedyś zaczął wyłamywać się z Leavitta przez pięć rund, trafiając dwukrotnie Aidena Linda. Noah Carpenter trafił sześć trafień i odniósł zwycięstwo.

Gardiner Ryan Bannister zdobył cztery trafienia, w tym parę debli.

dziewczyny lacrosse
Lewiston 18, Bangor 6: Becca Loser poprowadziła atak Błękitnych Diabłów (3-6), otwierając pierwszą połowę z przewagą 10-4 i rozprawiając się z Rams (1-5) w Lewiston.

Mia Grant i Lily Gishe rzuciły po cztery bramki dla Lewistona. Leah Dube dodała dwa gole, a Ceci Miller, Leah Landry i Julia Perkins również strzeliły.

Laila Martinez strzeliła cztery gole dla Bangor.

MT. Ararat 23, Edward Mały 1: Madison Kenny strzeliła sześć bramek, a uczennica Evelyn Goudreau dodała pięć, aby wyprzedzić Orły Czerwonych Eddies w Topsham.

Zarówno Grace Phillips, jak i Elsa Dolerio strzeliły po dwa gole, prowadząc w Orłach.

Amanda Pickens wykonała cztery rzuty obronne na Mount Ararat.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Kiedy wyślesz e-mail na swoje konto, wyślemy e-mail z kodem resetowania.

dawny

Złożony pod: