Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Disney + ma już 103,6 miliona subskrybentów. Jednak firma rozczarowuje

Chociaż Disney + ustępuje tylko Netflix Największa usługa wideo na żądanie, Disney, jest nieco rozczarowana wynikami.

Firma zakładała, że ​​będzie w stanie pozyskać 110,3 mln abonentów. Jednak dane z 3 kwietnia 2021 r. To pokazują Jest ich 103,6 miliona. Tyle osób płaci co miesiąc Disney + Firmie udało się ją zdobyć w 17 miesięcy.

Disney + jako platforma z filmami i serialami chce przyciągać głównie marki takie jak „Gwiezdne wojny”, seriale i filmy oparte na komiksach Marvela, animacjach Pixara czy dokumentach National Geographic. Witryna zawiera również obszerny katalog nowych i starych przedmiotów samego Disneya.

bDZBXjBz

Obecnie najpopularniejsza platforma wideo na żądanie Netflix, który ma obecnie 208 milionów subskrybentów na całym świecie (Dane z kwietnia 2021 r.). Z kolei Disney spodziewa się, że w 2024 roku będzie mieć od 230 do 260 milionów abonentów miesięcznie.

TVP 4K w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Start przed Euro 2020

Disney + w Polsce jeszcze niedostępny. W grudniu 2020 roku firma ogłosiła to Powinien wejść na rynki Europy Wschodniej na początku 2021 roku. Należy zaznaczyć, że choć nie mamy jeszcze polskiej wersji Disney +, to w bibliotece stron internetowych są już tytuły z polskimi napisami, komentarzem audio czy dubbingiem.

READ  Aktor głosowy Wiedźmina jest tak samo zdumiony tym, dlaczego Netflix różni się od książek, jak reszta z nas