Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Crunchyroll zaprasza na specjalne wydarzenie One Piece Film Red do Polski 20 listopada

Jednoczęściowy film czerwony Trafił do kin na całym świecie na początku tego miesiąca, ale fani dobrej zabawy w Polsce nie mają na co czekać. Crunchyroll nawiązał współpracę z Kinotega i Piece of Magic, aby zaprosić fanów Crunchyroll Kawałek nocPo nim nastąpią trzy odcinki prequeli Jednoczęściowy film czerwony.

Jeśli jesteś w Polsce, możesz zanurzyć się w świecie Kawałek Z Luffym, Shanksem, Udą i resztą gangu w Kinotece Warszawa 20 listopada.

Związane z: One Piece Film Red trafi do kin w listopadzie

Pokazy rozpoczynają się po przybyciu gości o 18:30 czasu lokalnego Kawałek Odcinki 1029, 1030 i SP-4 rozpoczną się o 19:30 z angielskimi napisami. Ta część wydarzenia jest bezpłatna i istnieje możliwość rezerwacji biletów Kinoteka przez telefon.

Wydarzenie główne – pokaz Jednoczęściowy film czerwony Z polskimi napisami – od 21:00, oraz Bilety są już w sprzedażyjak i przez Wydarzenie.

Jednoczęściowy film czerwony Przygotowane przez dyrekcję Kawałek Stworzony przez Eiichiro Oda wraz z Goro Taniguchi (Pokonaj go w jednym kawałku! Pirat Gunsack! OVA) w reżyserii Tsutomu Kuroiwy (Złoty film jednoczęściowy) obsługa scenariuszy i produkcja animacji w Toy Animation.

Obraz jest opisany jako:

Najbardziej ukochana na świecie piosenkarka Uta, o której mówi się, że jest „nie z tego świata” – słynie z ukrywania swojej tożsamości podczas występów. Teraz po raz pierwszy objawia się światu podczas koncertu na żywo.

Gdy marines uważnie obserwują, sala zapełnia się fanami Utah — w tym podekscytowanymi piratami i Słomkowymi Kapeluszami dowodzonymi przez Luffy’ego, którzy przybyli, by cieszyć się jego dźwięcznym występem — wszyscy z niepokojem czekają, aż głos rozniesie się echem po całym świecie. Historia zaczyna się od szokującego odkrycia, że ​​jest córką enigmatycznego Shanksa.

READ  Zmiana euro w Chorwacji to ostrzeżenie dla Polski, mówi premier - The First News

——-

Joseph Luster to edytor gier i stron internetowych Amerykański magazyn Otaku. Możesz przeczytać jego komiksy w Subhumanoidy. Śledź go na Twitterze @Moldilox.