Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dlaczego BitiCodes AI jest w czołówce najbardziej niezawodnych ATS-ów na rynku

Rynek oprogramowania do automatycznego handlu przeżywa ostatnio rozkwit. Jeśli jesteś nowy w handlu, na pewno będziesz rozpieszczony wyborem. I prawdopodobnie nie będziesz wiedział, gdzie szukać na początku, ponieważ istnieje szeroki zakres ofert. Jeśli zaczniesz od wyszukiwania w Google, natkniesz się na najbardziej popularne i najbardziej agresywnie reklamowane na rynku.

Są to zazwyczaj standardowo dobre oprogramowania, ale nie można polegać tylko na algorytmach wyszukiwania Google. Musisz prześwietlić rynek, aby znaleźć najlepsze dopasowanie do swoich potrzeb. Aby zawęzić swój wybór, w tym artykule chcemy skupić się na narzędziu do automatycznego handlu BitiCodes AI, któremu zaufało ponad pół miliona użytkowników na całym świecie. Tak więc, zerknijmy na jego główne atuty i funkcje.

BitiCodes AI to narzędzie do automatycznego handlu specjalizujące się w handlu kryptowalutami. Oferuje szeroką gamę kryptowalut do handlu. Wśród nich są te najbardziej znane, takie jak BTC i ETH, ale także możesz wybierać spośród innych 1200 altcoinów. Taka różnorodność to świetne rozwiązanie dla dywersyfikacji portfela handlowego i możliwość zabezpieczenia ryzyka działalności handlowej. Oczywiście na pewno warto zacząć od tych najbardziej popularnych i zacząć od inwestowania umiarkowanych kwot, aż owiniesz sobie nimi głowę.

Wymagany początkowy depozyt wynosi tylko 200 dolarów. Jeśli porównasz go z większością innych programów, zobaczysz, że jest tańszy, ponieważ standardowy depozyt wynosi 250 dolarów i więcej. Przed dokonaniem wpłaty, należy wypełnić formularz rejestracyjny.

Musisz wprowadzić swoje podstawowe dane osobowe, aby otworzyć swoją pierwszą pozycję. Jedną z najlepszych zalet, które odkryjesz używając tego oprogramowania jest posiadanie osobistego menedżera konta. Osobisty menedżer konta to Twój asystent, który pomoże Ci na każdym kroku podczas Twojej aktywności handlowej.

Poza tym, dzięki tej usłudze, możesz skontaktować się z ich całodobową obsługą klienta, która jest bardzo zwinna i skuteczna w rozwiązywaniu wszystkich Twoich zapytań.

READ  Polska nie dostanie unijnych funduszy, jeśli nie zmieni się system sądowniczy: szef Komisji Wyborczej

Korzystając z oprogramowania do automatycznego handlu, uwalniasz się od niepowodzeń nałożonych przez emocjonalne podejmowanie decyzji podczas transakcji. Algorytm działa niezależnie, ale zgodnie z parametrami wcześniej ustawionymi w systemie.

Po monitorowaniu i sprawdzaniu ruchu na rynku z niezwykłą dokładnością i szybkością, decyduje o wejściu i zamknięciu pozycji. Nie ma tu miejsca na wahania czy wyrzuty sumienia. System działa wyłącznie w oparciu o logikę bazującą na danych rynkowych w czasie rzeczywistym.

Korzystając z systemu BitiCodes AI auto trading będziesz o krok przed swoimi rówieśnikami handlowymi, którzy praktykują handel manualny. Wysoka zmienność wiąże się z wieloma zagrożeniami. Ale z algorytmem handlowym, to ryzyko znacznie spada, ponieważ przesiewanie cen idzie w górę i w dół występuje w ciągu milisekund.

Wreszcie, jego aspekt oszczędzania czasu pozwala poświęcić swój czas na inne działania biznesowe. Jeśli chodzi o auto trading z BitiCodes AI, wystarczy ustawić parametry, a algorytm zrobi resztę za Ciebie. Fantastyczne narzędzie, prawda? Gorąco polecamy wypróbowanie go i maksymalne wykorzystanie swoich inwestycji w kryptowaluty.