Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Co nowego w serwisie Netflix oraz 10 najlepszych filmów i seriali: 12 lipca 2023 r

Co nowego w serwisie Netflix oraz 10 najlepszych filmów i seriali: 12 lipca 2023 r

Obraz: edytuj dystrybucję pokręteł i symboli wieloznacznych

Jesteśmy w środku tygodnia i witamy w naszym pierwszym podsumowaniu tego, co do tej pory dodano do Netflix, w którym sprawdzimy dziewięć nowych programów telewizyjnych i filmów, które zostały dodane, a także zupełnie nowe wydania gier z Netflix Gry. Oto nowości i popularne 12 lipca 2023 r.

Przez cały tydzień jest jeszcze wiele do zrobienia, w tym nowości Kot w butach hit filmowy Netflix i zupełnie nowy serial z A24 TV, Zostań dla najgrubszychglobalne jutro.

Jeśli szukasz innych sugestii, co dziś obejrzeć, sprawdź naszą pełną listę programów Netflix nominowanych do nagrody Emmy.

Kontynuacja artykułu poniżej…


Najlepsze nowe filmy, programy i gry w serwisie Netflix na 12 lipca 2023 r

wiwarium (2019)

ocena: R
język: język angielski
Typ: Horror, Zagadka, Sci-Fi
Wyjście: Lorkana Finnegana
Rzucić: Imogen Poots, Daniel Ryan, Molly McCann
pisarz: Garretta Shanleya i Lorcana Finnegana
długość pokazu: 97 minut / 1 godzina 37 d

Jednym z dwóch głównych licencjonowanych filmów, które do tej pory trafiły na Netflix w tym tygodniu, jest niedoceniany klejnot horroru, w którym występują Jesse Eisenberg i Imogen Poots.

Film opowiada o dwóch niedoszłych nabywcach domów, którzy są prowadzeni przez coś, co okazuje się koszmarem życia w brytyjskiej posiadłości, która trwa wiecznie. Po drodze napotykają też wiele innych wzlotów i upadków.

To jeden z ośmiu najlepiej wybranych filmów lipca 2023 roku.


rozgrywający (sezon 1)

liczba odcinków: 8
ocena: TV-MA
język: język angielski
Typ: Dokumentalny, sportowy
Rzucić: Patrick Mahomes, Marcus Mariota i Kirk są kuzynami

Dodanie do rosnącej biblioteki sportowych filmów dokumentalnych Netflix i była to pierwsza współpraca między Netflix a National Football League.

Nowa seria zabierze Cię do środka, że ​​tak powiem, do śledzenia życia zawodowego i osobistego Patricka Mahomesa, Kirka Cousinsa i Marcusa Marioty w sezonie NFL 2022-23.

READ  Najlepsze nowe seriale i filmy w Netflix UK: 10 najlepszych nowych wydań w Netflix w tym tygodniu


Jest to prawdopodobnie jedna z najważniejszych dotychczas wydanych gier Netflix, ponieważ jest to pierwszy prawdziwy tytuł, który pochodzi z jednego z wewnętrznych studiów Netflix.

Oto, czego możesz się spodziewać po tej historii, będącej kontynuacją docenionej przez krytyków pierwszej gry i opisanej jako wstrząsający thriller:

„W małym nadmorskim miasteczku Kamina, nienormalnie występujące fale elektromagnetyczne nagle powodują zakłócenia w sprzęcie elektrycznym i radiowym. Badacz środowiska Riley Boverly niechętnie wraca do swojego rodzinnego miasta, aby zbadać tajemnicę, ale to, co odkrywa, jest czymś więcej, niż się spodziewała.”

Masz kilka różnych opcji grania w nową grę Night School Studio. Możesz go pobrać na swoje ulubione konsole do gier, takie jak PlayStation, Switch lub PC, lub możesz uzyskać dostęp do wersji mobilnej za darmo w ramach subskrypcji Netflix na iOS lub Androida.


Pełna lista nowości, które do tej pory pojawiły się w serwisie Netflix w tym tygodniu

Do tej pory w tym tygodniu dodano 4 nowe filmy

  • Kapitan Majtas: Pierwszy epicki film (2017) – PG – Angielski – Czwartoklasiści, żartownisie, George i Harold, hipnotyzują swoją pozbawioną poczucia humoru zasadę, by myślała, że ​​jest superbohaterem w bieliźnie.
  • Pan. Samochód i templariusze (2023) Netflix Original – TV-14 – polski – Kiedy historyk sztuki natrafia na starożytny krzyż templariuszy, musi zjednoczyć się z nieoczekiwaną grupą poszukiwaczy przygód, aby odkryć tajemnice starożytności.
  • Nieznany: Zabójcze roboty (2023) Netflix Original – TV-14 – Arabski – Co się dzieje, gdy maszyna podejmuje fatalne decyzje? Ten dokument bada niebezpieczeństwa związane ze sztuczną inteligencją w zastosowaniach wojskowych.
  • Wiwarium (2019) – R – Polski – Podczas eksploracji nowego osiedla para zostaje uwięziona w labiryncie identycznych domów.
READ  Ostatnia wojna Ukrainy: Rosji nie da się wciągnąć w miejsce pobytu Łukaszenki – białoruskiego przywódcy nie widziano od wielu dni | wiadomości ze świata

Do tej pory w tym tygodniu dodano 5 nowych seriali telewizyjnych

  • Od dziewiętnastu do dwudziestu (sezon 1) Netflix Original – TV-PG – Korean Grupa młodych dorosłych spędza razem ostatni tydzień swojego nastoletniego życia i pierwszy tydzień dwudziestki – doświadczając wolności i całej „wczesnej” dorosłości.
  • Oczyszczanie Qi przez 3000 lat (sezon 1) – TV-PG – Mandaryn Na swojej drodze do osiągnięcia nieśmiertelności, utalentowany początkujący Bai Qiuran utknął na poziomie podstawowym przez trzy tysiące lat – dopóki nie znajdzie okazji, by się przebić.
  • Rozgrywający (sezon 1) Netflix Original – TV-MA – w języku angielskim – Wejdź do mafii i do domów Patricka Mahomesa, Kirka Cousinsa i Marcusa Marioty w tym szczerym serialu dokumentalnym po sezonie NFL 2022-23.
  • StoryBots: Czas odpowiedzi (sezon 2) Netflix Original – TV-Y – arabski – Masz pytanie? StoryBots ma odpowiedź! Dołącz do ciekawskich przyjaciół Beep, Boop, Bing, Bang i Bo w zabawnych przygodach, aby znaleźć fakty dla prawdziwych dzieci takich jak Ty.
  • Sugar Rush: Bread Point (sezon 1) Netflix Original – TV-PG – Hiszpański – W tym wyścigu z czasem sześć zespołów cukierników łączy innowacje i tradycję, tworząc jadalne cuda. Kto upiecze drogę na szczyt?

10 najlepszych filmów i programów w serwisie Netflix na 12 lipca 2023 r

# Widowisko telewizyjne filmy
1 Adwokat Lincolna 65
2 Tom Segura: Młot Banici
3 Magik Tytaniczny
4 garnitur nauczyciel
5 Włamać się do mojego domu domowy wandal
6 Czy to ciasto? godziny szczytu
7 Śmiertelne uwodzenie nimuna
8 Niebezpieczny bal maturalny
9 czarne lustro Upadek Białego Domu
10 Mięśnie i chaos: nieautoryzowana historia amerykańskich zapaśników Smerfy 2

Co dziś oglądacie na Netflixie? Daj nam znać w komentarzach poniżej.