Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Carlow Nationalist – polski duet biznesowy otwiera nowy sklep odzieżowy w kobiecym mieście Carlow

Kasia Manicka, Mariusz Kamiński i Anna Rogalska, którzy otworzyli Bite of Style w Carlow Shopping.
Zdjęcie: Fotografia Thomasa Nolana.

Kasia Manicka prezentuje niektóre ubrania dostępne w Bite of Style w Carlow Shopping.
Zdjęcie: Fotografia Thomasa Nolana.

Anna Rogalska pokazuje niektóre ubrania dostępne w Bite of Style w Carlow Shopping.
Zdjęcie: Fotografia Thomasa Nolana.

Marius Kaminsky wierzy, że życie to żyć i jak najlepiej wykorzystywać każdą szansę, jaką daje życie.

Wraz z partnerem biznesowym Anną Rogalską wykonali właśnie ogromny skok wiary i otworzyli nowy, lśniący sklep odzieżowy w Centrum Handlowym Carlo o nazwie A Bite of Style.

„Chcieliśmy zrobić coś trochę innego, dać kobietom z Carlow trochę większy wybór. Kochamy Carlow Mall, ponieważ mamy już tutaj sklep internetowy o nazwie iDevice, więc kiedy pojawiła się okazja, aby otworzyć tutaj sklep odzieżowy, wzięliśmy Czuliśmy, że jest tu otwarcie sklepu odzieżowego, więc skorzystaliśmy z okazji” – wyjaśnił Marius.

Marius i Anna pojechali do rodzinnej Polski, aby wziąć udział w targach i pokazach mody przed otwarciem swojego sklepu w zeszłym miesiącu. Byli zachwyceni jakością ubrań i różnorodnością oferowanych fasonów. Kupili też szereg butów z Francji, więc butik ma wiele do zaoferowania.

„Polska naprawdę stała się modna. Nasze ubrania są wykonane z najlepszej jakości materiałów, a wykończenia są piękne” – kontynuował Marius. „Chcemy, aby nasi klienci wyróżniali się z tłumu, a do tej pory kobiety z różnych środowisk i kultur przyszły i kochały to, co widzą”.

Marius przyjechał do Irlandii 16 lat temu, a kiedy jego kariera ratownika medycznego nie powiodła się z powodów zdrowotnych, zaczął karierę w technologii i elektronice. Obecnie prowadzi odnoszący sukcesy sklep iDevice w Carlow Shopping Center, gdzie naprawia lub serwisuje telefony, laptopy, tablety i inne urządzenia. Wykorzystuje swoją wiedzę technologiczną, aby promować A Bite of Style i ma nadzieję organizować internetowe pokazy mody, aby zaprezentować nowe linie ubrań.

READ  Ułatw dostęp do płatnych wakacji lub grzywien, mówi polski strażnik bankowy By Reuters

Jest podekscytowany wejściem na rynek szmat i jest optymistą, że może zaoferować swoim klientom trochę inny styl.

„Miasto Carlo jest wspaniałe, a nasi klienci są wspaniali. Chcemy dać im trochę radości. Nowa para butów może przynieść ci szczęście. O to właśnie chodzi w życiu, odnajdywanie radości, miłości i życia, kiedy tylko możesz ” Mariusz powiedział z uśmiechem.

A Bite of Style czynna jest od poniedziałku do soboty od 10:00 do 17:00 oraz w niedziele od 12:00 do 17:00.

Sprawdź ich stronę internetową www.biteofstyle.ieE-mail [email protected]Znajdź ją na Facebooku i Instagramie w Bite of Style lub zadzwoń pod numer 089 9861518.