Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

BYM600 firmy BENY poprawia wydobycie energii w Polsce

Venzo, Chiny, 4 maja 2023 r /PRNewswire/ — Firma China-Peni, globalny dostawca rozwiązań w zakresie energii odnawialnej, ogłosiła demonstrację swojego systemu balkonowych mikroinwerterów słonecznych. Polska Pawilon 8A, Nr 5 ze stoiskiem na Green Power po raz pierwszy 16-18 maja.

Mikroinwerter z pojedynczym wejściem BYM600 Jak pokazano, nadaje się do balkonowych projektów fotowoltaicznych i oferuje maksymalny przemysłowy prąd wejściowy 18 A i obsługuje stosunek DC:AC 1,5 razy. BYM600 ma doskonałą statyczną sprawność MPPT na poziomie 99,8% i sprawność EURO na poziomie 96%, co czyni go liderem w branży i maksymalizuje pozyskiwanie energii.

Europa jest na drodze od megawatów do terawatów i fotowoltaiki Polska postępuje. Procedury zatwierdzania projektów fotowoltaicznych zostały uproszczone Europa Publikuje pakiet środków mających na celu zakończenie uzależnienia od importowanych paliw kopalnych. Wykonuje projekty balkonów, oszczędny system solarny to popularny trend. Pojedynczy mikroinwerter BENY jest specjalnie zaprojektowany do małych systemów fotowoltaicznych. Rdzeń układu sterującego BYM600 jest przeznaczony do zastosowań motoryzacyjnych, co gwarantuje moc wyjściową przy pełnym obciążeniu w temperaturze 50°C ~ 55°C i może osiągnąć 60% mocy wyjściowej w temperaturze 70°C. Obudowa IP67 (NEMA 6) umożliwia przystosowanie do trudnych warunków zewnętrznych. Produkty przeszły rygorystyczne testy starzenia i niezawodności jakości, ze średnim czasem bezawaryjnej pracy ≥ 30 lat i maksymalną gwarancją 25 lat.

Benny’ego Zobowiązani do stawiania potrzeb klientów na pierwszym miejscu w projektowaniu produktów, prezentując nasze najnowsze innowacje w zakresie energii słonecznej, pojazdów elektrycznych i zrównoważonego życia. BENY serdecznie zaprasza do zrozumienia naszych rozwiązań bezpieczeństwa PV+, zapoznania się z najnowszymi innowacjami, uczenia się od ekspertów branżowych i nawiązywania kontaktów z podobnie myślącymi ludźmi. Dołącz do nas, aby pomóc ekologii zeroemisyjnej i globalnej transformacji energetycznej.

O Benny’ego:

BENY New Energy, założona w 2011 roku, jest najbardziej doświadczonym i wczesnym innowatorem w dziedzinie produkcji elementów bezpieczeństwa. Firma zapewnia kompleksową wartość w całym łańcuchu dostaw energii słonecznej, obsługując globalną publiczność właścicieli domów, firm, inwestorów w zakresie energii odnawialnej i producentów energii. Opierając się na swojej bogatej 30-letniej historii technologii energoelektroniki, firma BENY zajmująca się ładowaniem pojazdów elektrycznych specjalizuje się w projektowaniu i zarządzaniu niezawodnymi i trwałymi produktami. Zintegrowane rozwiązania firmy do ładowania oferują najwyższą wydajność, doskonałe możliwości bezpieczeństwa i kilka przyjaznych dla użytkownika innowacyjnych technologii. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.beny.com.

READ  Wiceprezes SK Innovation Kim promuje ofertę Korei na Expo 2030 w Polsce

Źródło Beni