Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Błędy Utrata Indian do Polski | Wiadomości, sport, praca

Staff Photo / Brian Yoger Indians miotacz Anthony Cortes rzuca boiskiem podczas poniedziałkowego meczu ligowego z Polską. Senior trafił trzech pałkarzy, ale Hindusi nie byli w stanie doprowadzić odbijających do przewagi 5-1 nad Bulldogami.

Polska – Girard dał Indianom kilka wczesnych robaków i umieścił je w dołku. Nie mogli się odbić, ponieważ przegrali wyścig szosowy z Polską, która przegrała z Bulldogs 5: 1 w meczu Northeast-8.

„Nieodkryte cztery biegi, czyli prosta matematyka, przegrywamy 5-1 z czterema nieodkrytymi biegami”. – powiedział indyjski trener Aaron Allegers. „Aby rozpocząć grę, zostawiliśmy trzy błędy w pierwszej rundzie. Nie wykorzystujemy naszego potencjału. Nie chcę powiedzieć, że nie jesteśmy gotowi do gry, a czasami na tym polega różnica w kręgle. Więc nie możesz nic wziąć.

„W licealnym baseballu musisz często grać w te regularne gry. Drużyna, która nie gra w te regularne gry, wychodzi na krótkim końcu kija”.

Powrót Girarda po 10-dniowym strajku jest nowy, więc Indianie (3-7, 2-5) wciąż próbują znaleźć swoje nietoperze. Grają dużo „Mała piłka” W tym sezonie wpadanie do dziur na początku ich meczów stanowiło dla zespołu ogromne ryzyko.

„Grając małą piłką, czasami tracisz trzy lub cztery minuty” Alergie powiedział. „Możemy być zespołem, jest to kilku facetów, którzy biegną dobrze i dobrze, ale kiedy dostajesz trzy, cztery lub pięć przejazdów za dobrą drużyną, outy są na wagę złota.

„Nie chcesz dać się zagrać małą piłką, więc nie możemy tego zrobić, ponieważ nie mieliśmy wystarczającej liczby zwycięstw, piłka jest wypychana na zewnątrz i wpada w szczeliny, więc naprawdę walczymy z naszymi nietoperze ”.

Senior Jayton Max strzelił jedyną rundę dla Indian, wyprzedzając Girarda na piątym miejscu.

Anthony Coulianos prowadził Polskę z dwoma zwycięstwami i dwoma bankami rezerwowymi. Coulianos pokonał w pierwszej połowie Evana Hekardiego i Bryce’a Barringera, dając Polsce prowadzenie 2: 0.

READ  Najnowsze czołgi podstawowe Abramsa zostały wysłane do Polski przez USA

„Myślałem, że nasz dzban wykonał dobrą robotę” – powiedział trener Bulldogów, Richard Murray. „Uderzyliśmy wcześnie, a potem trochę pchnęliśmy kije. Dzieciaki wykonały dobrą robotę, ale uderzaliśmy lepiej i częściej graliśmy piłką.

„(Anthony) Perry był szczęśliwy na boisku i nie trafiło to teraz dobrze. Obrona zagrała dzisiaj dobrze. Przenieśliśmy kilku gości, umieściliśmy ich na różnych poziomach i próbowaliśmy wymyślić różne rzeczy”.

Wyrażenie „Znajdowanie rzeczy” Powiedziała to większość trenerów w regionie od czasu odwołania sezonu 2020. Dotyczy to dodatkowo Polski, która miała sześć rund doświadczenia rocznie w tej kolejności.

Poniedziałkowe zwycięstwo nad Girardem oznacza trzecie zwycięstwo zespołu od czasu upadku poprzednich sześciu. Dla Polski jedną rzeczą jest odzyskanie pewności siebie po spotkaniu z dwoma najlepszymi miotaczami w regionie podczas tych sześciu meczów.

„Mieliśmy do czynienia z wieloma dobrymi wyciągami”, Powiedział Murray. „Myślę, że to największa rzecz. Straciliśmy pewność siebie, ponieważ stawiliśmy czoła (Brandon) Mykosowi z Southern Highlands. My (Mitchell) z Seerfield zmierzyliśmy się z tymi, którzy są dobrzy. trochę pewności ”.

Utrata zaufania do punktów jest oczekiwana dla niedoświadczonego zespołu, jakim jest Polska.

Po zdobyciu tytułu dystryktu – ustanowieniu rekordu 20-7 – w 2019 r., A następnie załatwieniu odwołania sezonu 2020, Bulldogs (7-8, 6-3) odesłały w tym roku zwycięzców z zerową listą. Murray uważa, że ​​w sezonie jest piętnaście gier i figur, a zsumowanie ich to jedno.

„Nie grałem w zeszłym roku, to jak kolejny proces uczenia się. Poza tym wszystkie dobre boiska, z którymi mieliśmy do czynienia, nie przyjmując dobrego nastawienia na talerzu, doprowadziły do ​​tego, że nie uderzałem dobrze piłki pod każdym względem, ale ja myślę, że zaczniemy trochę z tego wyciągać, trochę. powiedział. – Zrobiliśmy dziś kilka strzałów z kilkoma chłopakami i zrobiło to dla nich kilka dobrych chwytów. Mam nadzieję, że przed meczem sytuacja zacznie nas odwracać.

READ  Polska: Liczba krajów międzynarodowych posiadających ważne zezwolenie na pobyt wzrosła o 15%

Zespoły ponownie grają dziś wieczorem w Girard. Pierwszy wyciąg zostanie ustawiony o godzinie 17:00.

„Musimy się przygotować do pierwszej gry”, Alergie powiedział. – Możemy uderzyć piłkę, wyłożyć dwa lub trzy zwycięstwa z rzędu i rozegrać czystą grę defensywnie. Zobaczmy, czy możemy mieć lepszych odbijających z reklam, a potem zobaczymy, co się stanie.

Dzisiejsze ważne wiadomości i wiele innych w Twojej skrzynce odbiorczej